Як вибрати готель на Майорці. Готелі Майорки з власним пляжем.

Майорка - один з найпопулярніших островів, що належить Іспанії, куди щорічно спрямовуються тисячі туристів. Вдалий відпочинок складається з багатьох складових, одна з яких - правильний вибір готелю. Підібрати місце майбутнього відпочинку потрібно заздалегідь.
Інструкція
1
Вибираючи готель , визначте його місце розташування і рівень комфортності. Всі готелі Майорки умовно розрізняються за типом харчування та місцем розташування. Готелі з власним пляжем і виходом до моря, що знаходяться на першій лінії, беруть за проживання більшу суму, ніж готелі, з яких до пляжу кілька хвилин ходьби.
2
У вартість проживання також входить кількість прийомів їжі, доступне туристу в рамках придбаного ним туру. Можете заощадити на витратах, обмежившись лише одним сніданком. Харчування за типом «все включено» зі шведським столом обійдеться дорожче.
3
Коли ліміт можливих трат на майбутнє житло встановлений і вибір готелю на Майорці впирається в конкретні готельні комплекси, зверніться до послуг інтернету. Вивчивши сайти конкретних готелів самостійно, можна побачити наданий комплекс послуг і якість сервісу зсередини. Єдиний недолік цього способу в тому, що для отримання інформації необхідно володіти іноземною мовою, так як сайти англомовні.
4
Зверніть увагу не тільки на фотографії, а й на дату побудови готелю або ж останнього його ремонту. Інакше може виявитися, що представлені в каталогах знімки не відповідають дійсності, а в даний час картина не настільки райдужна.
5
Знайдіть максимально можливу кількість відгуків від туристів, які вже відпочивали в сподобався готелі. Чим більш розгорнуті відгуки, тим краще враження про майбутнє місце відпочинку можна отримати. Якщо у готелю є видимі недоліки, то вони напевно будуть відзначені за відпочивали.
Корисна порада
Не сприймайте буквально відгуки про якість харчування. Як показує практика, навіть самий рясний шведський стіл до смаку не всім і у відгуках до будь-якого готелю завжди знайдеться незадоволений смаком і складом страв.