Як налаштувати скайп.

Skype є безумовним лідером у сфері IP-телефонії. Мережа скайп налічує сотні мільйонів чоловік, які мають можливість зв'язуватися безкоштовно між собою, а також телефонувати на звичайні телефони по всьому світу за невелику плату.

Щоб налаштувати скайп, необхідно виконати наступні кроки:

  1. Завантажити інсталяційний пакет з сайту http://skype.com/, запустити установку і слідувати вказівкам майстра установки.
  2. Запустити скайп. Якщо у вас є логін і пароль, то їх буде необхідно ввести. Якщо ви ще не реєструвалися в скайпі, то натисніть кнопку «У мене немає логіна». Далі слід ввести новий логін, двічі ввести пароль і встановити прапорець, що означає вашу згоду з правилами використання сервісу.
  3. Вказати адресу електронної пошти і країну, де ви знаходитеся. Тепер можна увійти в скайп.
  4. Щоб додати нового користувача в список контактів, натисніть «Додати контакт». Введіть логін користувача, якого ви хочете додати, або хоча б початок логіна. Скайп здійснить пошук. Виділіть потрібний контакт у списку знайдених і натисніть Додати виділений контакт. Користувач з'явиться в списку контактів, і йому можна буде писати текстові повідомлення. Щоб здійснювати дзвінки необхідно ще налаштувати скайп на роботу з мікрофоном.
  5. Підключіть мікрофон. Для цього з'єднаєте штекер мікрофона з гніздом звукової карти, поміченої значком мікрофона або рожевим кольором. Як правило, після цього мікрофон розпізнається операційною системою і додаткового налаштування йому не потрібно.
  6. Для перевірки роботи мікрофона в скайпі скористайтеся сервісом echo. Ви можете зробити тестовий дзвінок на автомат-автовідповідач, який повторить все що почув від вас. Таким чином ви зможете оцінити, наскільки якісно мікрофон передає співрозмовнику ваш голос. При необхідності можна відрегулювати гучність мікрофона в меню Інструменти - Налаштування - Налаштування звуку. Після завершення настройки мікрофона ви можете здійснювати дзвінки через скайп користувачам цієї системи по всьому світу безкоштовно.
  7. Щоб отримати можливість здійснювати відеодзвінки, налаштуйте веб камеру (Інструменти - Налаштування - Налаштування відео). Тут можна задати, яким групам користувачів ви згодні відкрити відеоінформацію, яка транслюється камерою.