Як підтягнути ноги.

Яка жінка не мріє про струнких, підтягнутих ніжках? Але для досягнення цієї мети одні лише дієти не підходять. Буває, що навіть у стрункої дами ноги виглядають в'ялими. Виправити цей недолік допоможуть вправи і масаж.
Інструкція
1
Для початку треба ходити по сходах. Але не так, як ви зазвичай ходите. Встаньте до сходів боком і візьміться за перила. Поставте праву ногу на одну сходинку, а ліву - перекинувши через праву на іншу. Вийде, що ви йдете як би навхрест. Ось таким чином і піднімайтеся по сходах. Бажано кілька разів.
2
Ляжте ровнона підлогу. Підкладіть одну руку під голову, а іншу - перед собою. Ліву ногу зігніть і піднімайте, при цьому випрямляючи. Робити це треба повільно. Потім так само плавно опускати ногу. Повторіть те ж саме з іншою ногою. Потрібно зробити не менше 10 підходів.
3
Сядьте на стілець і зробіть спину прямою. Розведіть стопи, напружте їх і повільно зводите разом. Потрібно напружувати м'язи і триматися рівно. Потім повільно піднімайте стопи вверх при зігнутих колінах. Робити вправу треба 10-15 разів.
4
Кожен день масажуйте внутрішню і зовнішню поверхню стегон. Розтирайте, потім розминайте м'язи, робіть рухи зигзагом, кругові, прямі. Масажуйте м'язи кулаками і ребром долоні. Пощипуйте і трусіть. Навіть якщо ви не володієте навичками масажу, ефект все одно буде. Через усі ці зусиль ви обов'язково отримаєте підтягнуті, стрункі ноги .