Як швидко прибрати боки за допомогою вправ. вправи щоб швидко прибрати боки.

Неестетичні складки над поясом брюк видають одну з найчастіших проблем фігури - жирові відкладення в області талії і боків. В повсякденному житті на ці частини тіла практично не потрапляє фізичних навантажень. Тому при складанні особистої тренувальної програми обов'язково необхідно включити вправи для косих м'язів преса.
Вам знадобиться
  • - килимок для занять фітнесом;
  • - обважнювачі для ніг.
Інструкція
1
Встаньте прямо. Ноги повинні бути на ширині плечей. Нахиліться вправо і підійміть ліву руку над головою. Потім повторіть рух в інший бік.
2
В положенні стоячи розставте ноги широко, руки складіть в замок за головою. Спину тримаєте рівно, злегка нахиліться вперед. По черзі обертайте верхню частину корпуса то вліво, то вправо. Фіксуйте крайні положення. Слідкуйте за спиною, не відхилятися назад.
3
Ляжте на спину. Праву ногу зігніть в коліні і поставте на підлогу. А ліву покладіть зверху. Лівою рукою тягніться до стелі долонею вгору, а правою обхопіть потилицю. Тягніться до лівого коліна, лопатка повинна відірватися від килимка. При цьому сідниці із зусиллям притисніть до підлоги. Тисніть на праву руку потилицею, щоб збільшити напругу м'язів живота. Повільно опустіться. Повторіть вправу в іншу сторону.
4
Зігніть ноги в колінах, п'ятами упріться в підлогу. Руки, долонями вгору, опустіть вздовж тіла. Напружте м'язи живота. Тягніть руки вгору і піднімайте верхню частину корпусу. Потім повільно поверніться у вихідне положення.
5
Переверніться на бік і зіпріться на лікоть. Виконуйте махи ногою вгору і вниз. У максимальному положенні зупиніться на кілька секунд. Для підвищення ефективності цієї вправи закріпіть на щиколотках обважнювачі для ніг. Повторіть вправу на іншому боці.
6
Встаньте на коліна, обіпріться на руки і трохи прогніться. Підніміть праву ногу вгору якомога вище. Голову закиньте тому. Виконайте вправу лівою ногою.
7
Сядьте на підлогу, схрестіть ноги. Правою рукою упріться в підлогу, а лівою спирайтеся на коліно. Розгорніть корпус на вдиху в бік якомога далі. При цьому голову тримайте рівно, дивіться перед собою. Зафіксуйте позу на 2-3 секунди. На видиху поверніться у вихідне положення. Виконайте поворот в інший бік.
8
Повторюйте кожну рух по 8-10 разів на 3 підходи. Відпочивайте між підходами близько двох хвилин. Для досягнення швидкого результату проводите тренування не менше 3-4 разів на тиждень.
Корисна порада
Позбутися від жирових відкладеннях на боках і здобути тонку талію можна за допомогою обруча. Крутите обруч на талії щодня, починаючи з 10 хвилин і поступово збільшуючи час до 1 години.