Як бути на висоті в спілкуванні. Як можна розвинути мова.

Розширювати коло спілкування ніколи не пізно. Комусь доводиться це робити кожен день у зв'язку з роботою або способом життя. Однак не кожному вдається заводити нові знайомства і підтримувати теплі або ділові відносини з людьми. Як розвинути в собі комунікативні здібності?
Інструкція
1
Не будьте занадто вимогливими в спілкуванні . Люди схильні вішати на інших ярлики, проектуючи ті риси, які неприйнятні для самих себе. Наприклад, «той - безініціативний, цей - великий модник» і т.д. Навчіться приймати людей такими, які вони є, і почніть виправляти власні недоліки.
2
Не забувайте про почуття гумору. Гарний жарт допомагає налагодити контакти, зняти напругу, заповнити тривалу паузу, скрасити неприємні враження і т.д. Люди з розвиненим почуттям гумору привабливі, вони бажані гості в будь-якій компанії, незалежно від віку і соціального статусу. Головне - чітко бачити грань між гумором і блазенством.
3
Умійте співпереживати. Це не означає, що вам потрібно вислуховувати історії про несправедливість від своїх близьких, голосно зітхати і серця взяли качати головою. Співпереживання - це небайдужість, чуйність, вміння вислухати співрозмовника і відреагувати на його слова. Не відмовляйте людям у цьому, а також ділите з ними радісні моменти.
4
Уникайте пліток. Не виключено, що одного разу вам знову доведеться опинитися в кабінеті того колеги (директора підприємства, де ви працюєте, дантиста, замовника і т.д.), поведінкою якого ви залишилися незадоволені і розповіли про це всім своїм знайомим. Бути на висоті в спілкуванні означає навчитися будувати відносини з людьми, а не ламати їх.
5
Частіше посміхайтеся. Не забувайте говорити «Доброго ранку» домашнім, вітати не тільки начальство, а й тих, хто обіймає посаду нижче вашої. Вітайтеся з сусідами, вигулюють собак у вашому дворі, продавцем в кондитерській, куди ви ходите кожен день, барменом в улюбленій кав'ярні і т.д. Адже посмішка і вітання дарують гарний настрій на весь ранок.
6
Якщо у вас щось не виходить, пам'ятайте про те, що в оточенні кожної людини є люди, яких умовно можна поділити на три типи: тих, хто вас любить; тих, хто відчуває неприязнь; і тих, хто просто не звертає на вас уваги. Прийміть це до відома і намагайтеся не розгубити людей з першої групи.