Як в Excel відобразити приховані осередки. Як в екселя побачити приховані.

Працюючи в додатку Microsoft Office Excel, користувач може приховувати стовпці, рядки і навіть цілі листи в книзі. Команди приховування та відображення осередків задаються за допомогою одних і тих же інструментів. Для виконання операцій можна використовувати як стандартну панель інструментів, так і контекстне меню, яке викликається кліком правої кнопки миші.
Інструкція
1
Команди, що викликаються за допомогою контекстного меню доступні тоді, коли виділені стовпці і рядки цілком. Підведіть курсор миші до заголовка стовпців або порядковими номерами рядків, лівою кнопкою миші позначте стовпець (рядок), з якого почнеться виділення і, утримуючи кнопку миші, підведіть курсор до останнього стовпцю (рядку) виділяється діапазону. Відпустіть кнопку миші.
2
Клацніть правою кнопкою миші по виділених осередкам, в контекстному меню виберіть команду «Приховати». Щоб звернути раніше приховані осередки , таким же способом виділіть стовпці (рядки), між якими знаходяться згорнуті дані, викличте контекстне меню і виберіть у ньому команду «Відобразити».
3
Якщо ви збираєтеся використовувати панель інструментів, виділяти стовпці і рядки цілком не потрібно. Досить позначити клітинку або діапазон комірок, для яких будуть виконуватися команди. Виділіть потребується вам діапазон і перейдіть на вкладку «Головна». Натисніть на кнопку-мініатюру «Формат» в блоці «Осередки». Розгорнеться меню.
4
Виберіть у групі «Видимість» команду «Приховати або відобразити». Розгорнеться додаткове меню. Його верхня частина призначена для приховування даних. Виберіть один з пунктів: «Приховати рядки», «Приховати стовпці» або «Приховати лист». Для останньої команди в робочій області документа нічого виділяти не потрібно.
5
Щоб повернути відображення, виділіть осередки , між якими приховані дані, і виберіть в тому ж меню потрібну команду: «Відобразити рядки», «Відобразити стовпці» або «Відобразити лист». В останньому випадку знову виділяти нічого не потрібно. Після того як ви викличете команду, з'явиться додаткове діалогове вікно, в якому вам буде запропоновано вибрати зі списку той лист, який необхідно відобразити. Це відбудеться навіть у тому випадку, якщо прихований лист всього один.