Як в Фотошопі скасувати останню дію. Як в photoshop скасувати дію.

При роботі із зображеннями в « Фотошопі » може знадобитися скасувати попереднє дія і повернутися до вихідної картинці. Для повернення до попереднього результату потрібно виконати декілька дій ..
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - будь-яка версія програми «Фотошоп».
Інструкція
1
Робота з зображеннями - захоплююче заняття, яке вимагає від фотомайстра певних знань і умінь. Але навіть у досвідченого користувача «Фотошопа» нерідко виникають ситуації, коли в ході роботи над створенням нового шедевра потрібно повернутися на кілька кроків назад.
2
Внести зміни до оброблюване фото можна на будь-якому етапі редагування. Правда, перед початком роботи вам, природно, потрібно відкрити зображення. Для цього достатньо одночасно натиснути клавіші клавіатури Alt + Shift + Ctr + O або в меню «Файл», що на робочій панелі, вибрати опцію «Відкрити як», після чого вказати місце розташування зображення і його формат.
3
Далі приступайте до безпосередньої обробці. А якщо буде потрібно внести зміни і повернутися назад, загляньте в розділ «Редагування» на робочій панелі. Тут ви зможете зробити необхідні операції, вибравши відповідну опцію: «Скасувати», «Крок назад» і «Крок назад».
4
Для зручності ви можете скористатися «гарячими клавішами»: Ctrl + Z - для відміни останньої дії, Shift + Ctrl + Z - для скоєння кроку вперед і Alt + Ctrl + Z - для виконання кроку назад.
5
Переглянути всю історію змін зображення в « Фотошопі » також можна, вибравши відповідну операцію в меню «Вікно» верхній панелі. Відзначте галочкою пункт «Історія» в даному розділі, і в робочому вікні з'явиться таблиця, що демонструє всі виконані з картинкою дії.
6
Для відміни скоєних змін на якомусь етапі обробки зображення достатньо на екрані «Історія» знайти потрібну операцію і повернутися до неї, якшо по ній лівою кнопкою миші. В даному випадку ви опинитеся саме на тому кроці редагування, на який вкажете.
7
Якщо ж вам потрібно зберегти на фотографії всі раніше вироблені дії, залиште для себе чорновий варіант зображення. Адже він вам може ще знадобитися. А щоб не заплутатися в картинках, при збереженні придумайте їй назву, за яким ви легко зорієнтуєтесь у всіх своїх фотографіях, закінчених і знаходяться наразі на стадії опрацювання.
Далеко не всі користувачі Adobe Photoshop усвідомлюють, що у них є прекрасна можливість полегшити свої праці з обробки фотографій і створенню тих чи інших ефектів, завдяки зручному інструменту дій, або Actions. Застосоване дію, вибране зі списку, автоматично обробить вашу фотографію відповідно до закладених в ньому командами. Широке різноманітність макросів Actions дозволить вам створювати цікаві та незвичайні ефекти за кілька секунд, а також швидко застосовувати один і той же ефект до цілого пакету зображень.
Інструкція
1
Величезна кількість різних Actions-палітр ви можете скачати з інтернету, доповнивши стандартну комплектацію макросів, включену в Фотошоп при установці.
2
Якщо палітра Actions не відображається у вікні програми, відкрийте меню Window і поставте галочку біля пункту Actions. Відкриється панель, на якій є маленька стрілка в кутку вікна.
3
Натисніть на стрілку, щоб відкрилося меню панелі - ви побачите список вже завантажених макросів і дій.
4
Серед них мається макрос Frames, за допомогою якого можна автоматично створювати рамки на зображеннях; макрос Image effects, який містить основні нескладні прийоми обробки та оформлення зображень; макрос Production, в якому містяться часто використовувані команди збереження, зміни розміру, і подібні їм; також присутній макрос текстових ефектів і створення текстур. Цих макросів може бути недостатньо, якщо ви всерйоз зацікавлені у творчій та професійній роботі в Фотошопі , але з них ви можете почати знайомство з панеллю Actions.
5
Клацнувши на будь макрос, ви відкриєте його в активній панелі дій. Розгорнувши макрос натисканням стрілки, ви побачите, які дії в ньому містяться.
6
Щоб запустити Action, натисніть кнопку Play в нижній частині панелі. Щоб скасувати небажані зміни, зайдіть в панель History і просто видаліть останні дії.