Як на чорно-білої фотографії залишити кольорову деталь. Як зробити фото чорно білим з кольоровими деталями.

Прийом виділення якої-небудь кольорової деталі на чорно-білому знімку, найімовірніше, використовували за часів чорно-білих фотоапаратів. Тоді на фотографії розфарбовували потрібний елемент кольоровими олівцями. Зараз такий ефект можна досягти в кілька нехитрих кроків, використовуючи програму Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Існує декілька способів отримання такого результату. Найпростіший з них - видалення. Створіть копію зображення, для цього клікніть у вкладці «Шари» по фотографії правою кнопкою миші і виберіть «Створити дублікат шару». Потім зробіть цю копію чорно-білої - на головній панелі виберіть «Зображення»? «Корекція»? «Чорно-біле» або «Знебарвити». Можете скористатися комбінацією клавіш Shift + Ctrl + U.
2
Після цього використовуйте інструмент «Ластик» (ліва панель інструментів). Відрегулюйте розмір і жорсткість кисті. У тих місцях, де ви проведете нею по чорно-білому знімку, має виявитися кольорове зображення. В ідеалі кольоровий елемент повинен бути один, тоді фото буде виглядати стильно. Але в деяких випадках допускається виділення декількох об'єктів, головне, щоб кольорових плям не було надто багато. Пам'ятайте, що ви робите контрастний акцент.
3
Інший спосіб - робота з певним кольором. Продублюйте шар так само, як і в першому випадку. На активній копії шару перейдіть в «Виділення»? «Колірний діапазон». У вікні, клікніть за зразком кольору (інструмент «Піпетка») і ведіть повзунки вліво-вправо до тих пір, поки не досягнете потрібного результату. Основний фон повинен стати чорним, а потрібна вам кольорова деталь - білою.
4
Внизу під шарами натисніть кнопку «Створити маску шару» - це дозволить працювати вам на конкретній ділянці. Потім поверніться на шар з вихідним зображенням і обесцветьте його (Shift + Ctrl + U). Якщо після знебарвлення крім потрібної деталі кольоровими залишилися і зайві ділянки, клікніть по шару з маскою і, використовуючи «Ластик», зітріть непотрібні фрагменти.
5
Ці прості прийоми допомагають зробити для деколи пересічного кадру стильний дизайн. Для якості ефекту «кольорового на чорно-білому» важливий саме вибір деталі. Техніка проста, а від вас вимагається лише трохи фантазії.
Бажаючи надати певної ділянки фотографії чорно-білий відтінок, ви можете скористатися можливостями графічного редактора Adobe Photoshop. Цей додаток дозволить вам змінити фотографію практично до невпізнання. Слід зауважити, що для виконання всіх дій вам необов'язково володіти навичками роботи з програмою.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Найбільш простим інструментом у програмі Adobe Photoshop, що дозволяє змінити забарвлення зображення, є «Заміна кольору». Користувач задає потрібні параметри кисті, після чого, виконує подальші дії по обробці зображення. Що вам необхідно зробити для того щоб зробити частина фото чорно-білою.
2
Перш ніж ви отримаєте доступ до оформлення фотографії в програмі, вам потрібно відкрити її в додатку Adobe Photoshop. Сьогодні існує два способи, що дозволяють виконати цю дію. Перший спосіб передбачає відкриття фото через інтерфейс самого додатка (користувачеві необхідно виконати в програмі команди: «Файл» - «Відкрити», після чого, завантажити картинку). Другий спосіб передбачає відкриття фотографії через властивості зображення. Клікніть на фото правою кнопкою мишки і виберіть опцію «Відкрити за допомогою». Далі вам потрібно перейти в вибір програми, натиснувши відповідне посилання у вікні. Вибравши додаток фотошоп, відкрийте фото.
3
Відкривши фотографію, виділіть на ній ту ділянку, який ви бажаєте зробити чорно-білим. Як інструмент виділення можете використовувати як «прямокутну область», так і «чарівну паличку», або ж «магнітне ласо». Виділивши потрібну ділянку фото, активуйте інструмент «Заміна кольору» (даний інструмент знаходиться в категорії кистей).
4
Після того, як «заміна кольору» буде активована, виберіть у меню колірних налаштувань чорний колір. Обробіть виділена ділянка. Слід зазначити, що інструмент не буде змінювати забарвлення тієї ділянки фотографії , який знаходиться за межами виділеного фрагмента.
5
Після того, як потрібна частина фото стане чорно-білою, вам потрібно зберегти зміни, вибравши відповідну команду в меню «Файл».