Як повернути запчастина в магазин. чи можна повернути автозапчасть якщо помилилися з кількістю.

Незважаючи на стандартність комплектації більшості автомобілів, при купівлі запчастин досить легко помилитися. Як же повернути авто запчастина в магазин, якщо її невідповідність було виявлено вже після покупки?
Вам знадобиться
  • - автозапчасть;
  • - чек;
  • - копія сертифіката СТО;
  • - довідка з СТО;
  • - договір купівлі -продажу.
Інструкція
1
Якщо магазин сам підібрав для вас цю деталь, і вона не підійшла, сміливо вимагайте заміни запчастини. Швидше за все, від вас зажадають збереження упаковки, відсутності слідів установки. Якщо ви не встигли зіпсувати деталь і зберегли чек, проблем при поверненні або заміні не буде.
2
Можливо, ви укладали договір при покупці, в такому випадку ще раз уважно прочитайте пункт про обов'язки продавця. Щоб убезпечити себе, деякі магазин и автозапчастин, особливо що з віддаленими замовленнями, включають пункт про обов'язкове узгодження номера деталі з моделлю автомобіля. Якщо такого узгодження ви не провели і не отримали поштою відповідний бланк, магазин вправі відмовити вам у заміні.
3
Згадайте, за яких умов була куплена авто запчастина . Некондиційні або замовлені заздалегідь деталі також не підлягають поверненню, вас повинні були попередити про це в момент покупки або замовлення.
4
Якщо ремонт вашого автомобіля виробляє одна із станцій технічного обслуговування, деталь вже була встановлена, а недоліки були виявлені в процесі перевірки або експлуатації, візьміть у них довідку про невідповідність або наявності дефектів. Врахуйте: СТО повинна бути сертифікована, не забудьте зробити копію сертифіката.
5
З цією копією, довідкою та чеком зверніться до продавця, але пам'ятайте, що це можна зробити тільки протягом двох тижнів з моменту покупки. Продавець видасть вам зразок заяви про рекламації, напишіть і віддайте його разом з деталлю.
6
Повернення запчастин, замовлених по каталогу, оформляйте протягом трьох місяців з дня покупки. Виняток становлять магазин и, складові при покупці письмове зобов'язання повернути невідповідний товар протягом тижня. При цьому вам повернуть вартість деталі за вирахуванням витрат магазин а по доставці її від споживача.