Як монтувати труби.

Якщо вам необхідно змінити трубу або кілька труб у будинку і якщо це труби з поліпропілену, тоді ви прийшли за адресою. У монтажі труб з ПП складного нічого немає, якщо ви знайомі з технологією робіт. Так що, закуповуйте труби , готуйте інструменти, збирайте інформацію і вперед. А ми допоможемо вам порадами та рекомендаціями.
Інструкція
1
Фахівці рекомендують при монтажі поліпропіленових труб користуватися тільки чистими і неушкодженими під час транспортування або зберігання деталями. Це забезпечить максимальну надійність з'єднань, а також довговічність всієї системи. Монтувати виріб слід при температурі понад 5оС. При негативній температурі якість з'єднання елементів гарантувати неможливо.
2
Нерідко доводиться згинати труби в процесі робіт. Для цього виріб слід розігріти до 15оС. Для труби діаметром від 16 до 32 см. Мінімальний радіус вигину дорівнює восьми діаметрам ззгинальних труби . Уникайте прямого контакту поліпропіленових труб з відкритим полум'ям, як під час роботи, так і під час зберігання труб. Це одна з вимог техніки безпеки.
3
При монтажі теплоізольованих труб, застосовуйте метод поліфузной зварювання, стикового або з використанням електрофітінгов. На місці стику в цьому випадку з'являється високоякісний гомогенний (однорідний) шов. Проте можливо його отримати тільки строго дотримуючи технологію ведення робіт. Якщо брати труби різних виробників, то шов навряд чи буде ідеальним. З'єднувати слід по можливості тільки однакові труби .
4
Як і металеві аналоги, пластикові труби можуть оснащуватися різьбленням. З'єднуючи між собою подібні елементи, виберіть відповідний фитинг з наявною на ньому різьбою. Для твору ущільнення нарізного сполучення користуйтеся стрічкою з тефлону, або спеціальним ущільнюючим матеріалом.
5
Будівельники частенько користуються комбінованими фитингами при монтажі трубопроводу. Зіткнувшись з цим, пам'ятайте, що розташований за таким фитингом металевий трубопровід категорично не рекомендується з'єднувати пайкою або зварюванням поблизу фитинга, інакше на нього буде відбуватися перенос тепла.