Як відновити зіпсовані фотографії. де можна зробити професиональний фотошоп за допомогою телефону.

Фотографії з часом вицвітають, мнуться, покриваються тріщинами і подряпинами, і це не завжди до речі. Відновити фото можна за допомогою програми Photoshop, навіть якщо вона роздрукована на паперовому носії.
Вам знадобиться
  • - фотографія;
  • - сканер;
  • - комп'ютер;
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Щоб відновити паперову фотографію, спочатку її відскануйте. В налаштуваннях сканера вибирайте завжди найбільше дозвіл, як мінімум 300dpi. В процесі роботи вам знадобляться інші частини зображення, і якщо дозвіл не співпаде, результат при цьому може бути непередбачуваним. Попередньо не забудьте стерти з зображення пил, відбитки пальців, скористайтеся для цього балоном зі стисненим повітрям або всеочисній тканиною.
2
Проведіть корекцію кольору зображення. Для цього відкрийте меню «Зображення», «Корекція», «Криві». Натисніть у вікні на білу піпетку, яка розташована зліва, і вже на самій фотографії знайдіть найсвітліший ділянку, вкажіть на нього. Точно також натисніть на чорну піпетку і виберіть самий темний ділянку. Якщо є необхідність, підберіть для сірої піпетки ділянку з середньою яскравістю. Завдяки цій функції жовте, каламутне фото стане яскравим і контрастним.
3
Далі почніть відновлення зіпсованих місць, подряпин, темних і світлих плям і т.д. Для цього є багато способів, але ви можете скористатися наступним: увійдіть в режим «Швидкої маски» (сама нижня кнопка внизу), виберіть інструмент «кисть» (бажано, з низьким рівнем жорсткості, пухнасту) і виділіть на фотографії частину обличчя відповідного кольору, яка не пошкоджена. Вона стане червоного кольору.
4
Вийдіть з режиму «Швидка маска», клацніть по зображенню правою кнопкою миші і виберіть в меню «Інвертувати виділення». Скопіюйте отримане зображення і вставте на новий шар, розташований вище фотографії (можна просто натиснути Ctrl + V, шар з'явиться автоматично). Потім пересуньте плямочка на пошкоджену ділянку. Ви побачите, як він закрився. Якщо є необхідність, зітріть зайве ластиком з низькою жорсткістю.
5
Якщо у фотографії пошкоджений, наприклад, один куточок рота, а другий в порядку, виділіть цілу частину за допомогою описаного способу чи звичайним курсором. Скопіювавши його на новий шар, виберіть в меню «Редагування», «Трансформування», «Відбити по горизонталі». Спробуйте також змінити кут нахилу, вибравши «Поворот».
Корисна порада
Навіть якщо ви повністю впевнені у своїй майстерності, всі роботи з відновлення пошкодженої фотографії проводите на копії исходника.