Куди поїхати на шашлики з дітьми. дозволені місця в Москві для шашликів.

Діти і дорослі з нетерпінням чекають настання травневих свят, щоб відпочити всією сім'єю, погрітися на сонечку, поїсти смачного шашлику. Звичайно, це блюдо можна замовити і в ресторані або кафе, але на природі, засмажене власноруч, воно виходить набагато смачніше. Вирушаючи на пікнік з дітьми , пам'ятайте про правила безпеки і не підпускайте дитину до вогню і гарячого мангалу.
На природі з шашликом можна тепер відпочити і в межах міста, треба лише дізнатися перед святом весь список дозволених для установки мангалів місць. Збираючись на пікнік, не забудьте, що дрова використовувати не можна, тим більше сухі гілки, підібрані в парках. Візьміть мішок з вугіллям, він обійдеться вам набагато дешевше, ніж штраф.Ви повинні продемонструвати дітям правильну поведінку в громадських місцях відпочинку. Ваш мангал повинен бути високим, щоб не пошкодити трав'яний покрив. Вогонь розпалюйте обережно, уважно читайте інструкції на упаковці рідини для розпалювання. Мангал постійно тримайте в полі зренія.Паркі і все пікнікові місця в місті будуть переповнені на травневі свята, тому заздалегідь змиріться з гучним сусідством. Попередьте дітей, щоб не відходили далеко від своєї сім'ї. Срібний бір - дуже популярне і, мабуть, саме велелюдне місце для відпочинку на природі у столиці. Якщо заїхати через Жостово, можна потрапити в затишне містечко на каналі ім. Москви. Відпочиваючих там буде менше, і ви розташуйтеся з великим комфортом, а дітям буде, де попустувати. На березі озера Біле в Косино в травні ще немає такої кількості купальщиків, як влітку. Інфраструктура, звичайно, гірше, ніж в Срібному Бору, але місце мальовниче і добре підійде для відпочинку з ребенком.Остальние дозволені місця для установки свого мангала або з орендою обладнання ви знайдете в газетах або на сайтах адміністрації міста. Точно за тим же принципом жителі інших населених пунктів виберуть привабливі ділянки для відпочинку з дітьми . Не забудьте прибрати за собою все сміття після пікніка.Хорошо, якщо у вас є своя дача. Це найкраще, що можна придумати для безпечного і веселого проведення травневих свят з дітьми . Тут можна вкласти дитину спати, якщо він втомиться, а самим спокійно сидіти у мангалу всю ніч.
Для смаження шашлику не потрібно придумувати привід. Все що потрібно - це хороша компанія. А вже місце для його приготування можна знайти завжди, особливо при гарній погоді.
Найпростіший варіант - посмажити шашлик у дворі приватного будинку або відправитися до кого-небудь на дачу. Це дозволить не забивати голову пошуком і вибором місць, а зосередитися на його приготуванні і розвагах. Плюс такого варіанту полягає в тому, що при поганій погоді завжди можна сховатися в будинку і продовжувати веселитися. Особливо добре, якщо мангал знаходиться під навісом, тоді ніякий дощ не страшний для шашлику. Насолоджуйтесь теплими днями і приготуйте шашлик в парку. Робити це потрібно тільки в спеціально відведених для цього місцях. Зазвичай там вже стоять мангали, є криті альтанки, в яких зручно насолоджуватися приготованим м'ясом. Тільки заздалегідь дізнайтеся про наявність там вільних місць і замовте їх, адже найчастіше вони здаються на прокат. Якщо ви будете користуватися своїм мангалом, він повинен мати висоту не менше 30 см, щоб максимально виключити можливість пожежі. Тим, хто живе на невеликій відстані від моря, можна з'їздити на пляж. Тільки смажити шашлик все-таки краще на диких пляжах, а не на міських, інакше замість відпочинку можна отримати букет проблем. Свіжий морський бриз стане відмінним доповненням до ароматного шашлику і хорошій компанії. Роблячи шашлик на природі, очистіть ділянку для мангала від сухих гілок і трави. Так ви убезпечите себе від можливого загоряння. Чи не розпалюйте вогонь поблизу займистих предметів (дерев, будівель з деревини, наметів). Не кидайте на землю горілі палиці, папір і сірники. А закінчивши готувати, ретельно залийте місце горіння великою кількістю води. При поганій погоді або небажанні не смажити м'ясо самостійно, відвідайте шашличну. Там завжди запропонують цю страву з різного м'яса і навіть риби. До того ж в кафе можна не тільки поїсти, але ще й потанцювати. Головне, заздалегідь замовити столик.