Як зробити посадки на дачі.

Сама відповідальна робота на дачній ділянці припадає саме на весну. У цей час виробляють посадки культур і основний догляд за ними. Від того, наскільки грамотно буде пророблена ця робота, залежить майбутній урожай.
Інструкція
1
Приберіть в саду, зніміть всі зимові укриття. Видаліть бур'яни, поки вони не розрослися і не зміцніли. Проведіть прибирання в парнику. Після цього удобрити і мульчируйте всі декоративні і плодові дерева, багаторічники, чагарники. Використовуйте універсальне або багате калієм добриво. Застосовуйте органічну мульчу, вона збереже всі потрібні речовини в ґрунті.
2
Поки зберігаються низькі плюсові температури, можете садити всі потрібні вам чагарники і дерева. У цей період також потрібно обрізати квітучі восени і влітку дерева і чагарники. Рослини, які цвітуть на початку літа і навесні, обрізають відразу після цвітіння. Це відмінний час і для щеплення дерев.
3
Доглядайте за живоплотом, подстригайте і поливайте її. Подбайте про розсаді, посадіть часник, цибуля весняної посадки і цибулинні річної посадки . Прогрійте грунт, щоб у нього можна було посіяти овочі і пересадити розсаду. Почніть готувати молоді, але зміцнілі рослини до посадки у відкритий грунт.
4
Коли плюсова температура закріпиться остаточно, і загроза нічних заморозків мине, почніть масовий посів в грунт теплолюбних декоративних однорічників (настурція, геліотроп, фуксія, петунія, вербена, бегонія та багато іншого) і розсаду овочів. Однорічники посадите в підвісні корзини, квітники, діжки або горщики.
5
У травні настає час для цвітіння декоративних чагарників і дерев (глоксинія, бузок, калина, яблуня, камелія, магнолія, вишня, азалія, вовче лико, бузок і багато інших рослин). Після цвітіння їх необхідно обрізати для утворення нових пагонів. З обрізаного сировини можна зробити черешки.
6
У цей період цвіте більшість цибулинних (конвалії, нарциси, гіацинти, рябчики, проліски, тюльпани, крокуси та інші квіти). Після цвітіння цих рослин, дайте листю відмерти своїм природним шляхом. Можете мульчувати жовте листя свіжим цибулинним компостом, щоб приховати їх негарний вигляд.
7
Підсніжники слід пересадити після цвітіння. Викопуйте на літо цибулини тюльпанів і гіацинтів через 30-40 днів після того, як ви зріжете зів'ялі квітконоси. Стригти газон необхідно щотижня. Обприскайте рослини проти шкідників і хвороб.