Як самому побудувати метро.

Чинне метро є в семи містах Росії: у Москві, Санкт-Петербурзі, Казані, Єкатеринбурзі, Новосибірську, Нижньому Новгороді і в Самарі. У Волгограді пасажирів перевозить метро трам. Очікують запуску або знаходяться в розробці проекти розвитку підземного транспорту ще в 10 містах. Будівництво ліній метро Політило - дороге і трудомістка справа. Проте в нашій країні знаходяться умільці, які не бояться ставити перед собою такі завдання. Наприклад, Леонід Мулярчик, вирившій метро в Лебедяни практично поодинці.
Вам знадобиться
  • - техніко-економічне обгрунтування;
  • - технічний проект;
  • - зареєстрована організація (підпорядковується Міністерству шляхів сполучення);
  • - професійні співробітники;
  • - матеріали для зміцнення та будівництва тунелів, обробки станцій;
  • - спеціальне обладнання.
Інструкція
1
Будівництво метро Політило включає в себе кілька основних етапів: інженерні дослідження, проектування ліній і станцій, безпосередньо будівництво, перевірка і здача в експлуатацію.
2
Зберіть усі необхідні відомості про транспортний завантаженні міста, щільності населення, геологічних, геофізичних, екологічних особливостях місцевості. На підставі цих даних складіть техніко-економічне обґрунтування і підготуйте документи (основним нормативним актом, що регулює будівництво метро Політило, є СНиП 32-02-2003 «Метрополітени»).
3
Розрахуйте кількість станцій (відстань між сусідніми зупинками зазвичай становить 1-2 км), Перегоночная тунелів. Визначте напрям ліній метро Політило, глибину їх закладення: наземні, глибокого (зазвичай мають круглий перетин) або мілкого закладення (як правило, прямокутні). Підготуйте докладну кошторис робіт.
4
Після затвердження проекту створіть дирекцію - вона буде підкорятися Головному управлінню метро політенія Міністерства шляхів сполучення - і підрядні будівельні організації. До роботи підключіть спеціалізовані організації міста.
5
Будівництво підземних споруд може проводитись двома способами - відритим і закритим. У першому випадку необхідно вирити котлован, а потім засипати його землею. У другому поверхня не розкривається. Зустрічається і змішаний спосіб.
6
Використовуйте сучасне обладнання, воно дозволить прискорити процес будівництва і зробити споруду більш надійним. Існують спеціальні тунелепрохідницькі, щитові комплекси, допоміжна техніка. Основні матеріали для обробки тунелів - чавунні тюбінги, залізобетонні блоки, монолітний бетон. Робота з кожним з них має свою специфіку.
7
На етапі здачі в експлуатацію проведіть перевірку готових конструкцій, переконайтеся, що вони відповідають плану і технічному проекту.
8
Вражаюче, але таку титанічну роботу в масштабах невеликого міста Лебедянь спробував здійснити практично поодинці Леонід Мулярчик. Лінія метро Політило, над створенням якої він працював, мала з'єднати околицю міста з залізничним вокзалом.
9
У 1989 році він розробив план будівництва, заснував кооператив і господарську організацію «Атлантида», в яку спочатку увійшло понад 160 людей. Потім Леонід залишився один на один зі своїм проектом, так як за символічну плату, яку він міг запропонувати, співробітники працювати відмовилися.
10
Метрополітен залягає на глибині 2 м під землею. Збудований головний вестибюль, близько 200 метро в магістрального тунелю. Все зроблено за ГОСТом, перекриття здатні витримати навантаження в 60 тонн. Стелі невисокі, трохи більше метра.
11
Є технічні приміщення, допоміжні тунелі. В метро проведено електрику. Багато робітників інструменти та апарати створені самим Мулярчик, наприклад, бетономішалка і котельня для випалу цегли. Усі матеріали для них він купував на свою пенсію.
12
В метро можна спуститися з гаража будівельника. Для виїмки грунту спочатку він використовував електрифіковану естакаду, потім зробив спеціальну шахту.
13
В планах Леоніда було створення вагонеток для перевезення трьох-чотирьох пасажирів, повністю автоматичних. На жаль, ці грандіозні плани не здійснилися - в 2011 році Мулярчик помер.
14
Історія пенсіонера- метро строевца - приклад, протилежний розтягнутим за часом або зовсім занедбаним масштабним проектам будівництва метро в російських містах.
Зверніть увагу
Одним з найскладніших випадків, з яким можна зіткнутися при будівництві метро, - наявність води в гірській породі. Існує велика ймовірність просідання земної поверхні, руйнування бетону і корозії металу під впливом підводних вод.