Як налаштувати автозавантаження в Windows 7.

Деякі програми під час установки автоматично впроваджують свої компоненти в меню «Автозавантаження». Найчастіше така інтеграція досягається шляхом внесення змін у визначений системний файл. Природно, запуск великої кількості додатків сильно уповільнює початкову завантаження ПК.
Вам знадобиться
  • - CCleaner;
  • - обліковий запис адміністратора.
Інструкція
1
Для управління параметрами автозавантаження в операційній системі Windows Seven існує кілька методів. Для початку перевірте вміст певного каталогу. Відкрийте меню «Пуск» і розгорніть список «Усі програми».
2
Відкрийте каталог «Автозавантаження». Вивчіть його вміст і видаліть ярлики тих програм, які не повинні запускатися спільно з операційною системою.
3
Натисніть клавіші «Пуск» і R. Заповніть відкрилося поле командного msconfig і натисніть клавішу Enter. Дочекайтеся запуску меню з заголовком «Конфігурація системи». Перейдіть у вкладку «Автозавантаження».
4
Вивчіть список програм, розташованих в графі «Елементи автозавантаження». Зніміть галочки з тих утиліт, для яких слід відмінити дану функцію. Натисніть кнопку Ok і в новому меню виберіть пункт «Перезавантажити пізніше». Поставте попередньо галочку поруч з параметром «Не виводити в подальшому це вікно».
5
Якщо ви бажаєте використовувати додаткове програмне забезпечення для налаштування параметрів автозавантаження, встановіть безкоштовну утиліту CCleaner. Завантажити її можна з сайту розробників www.piriform.com. Встановіть програму і відкрийте її.
6
Виберіть вкладку «Сервіс» і відкрийте підменю «Автозавантаження». Виділіть непотрібну програму і натисніть кнопку «Вимкнути». Аналогічним чином відключіть автоматичний запуск інших програм. Перезавантажте комп'ютер після внесення змін і переконайтеся в тому, що обрані програми більше не запускаються. Якщо ви відключили важливі компоненти, поверніть їх в меню автозавантаження.
7
Якщо ви хочете відключити автоматичний запуск служб системи Windows, відкрийте меню «Конфігурація системи», як це описано в третьому кроці. Виберіть вкладку «Служби». Зніміть галочку з непотрібних компонентів. Натисніть кнопку «Застосувати» і перезавантажте комп'ютер.