Як всі файли pdf з'єднати в один. adobe для склейки пдф файлів.

Склейка декількох або безлічі pdf-файлів в один - процедура, яка може знадобитися для систематизації різних документів як для спрощення використання, так і для полегшення пошуку. Для цього ви можете використовувати один з декількох простих варіантів.
Інструкція
1
Для простої склейки файлів, що мають один формат, приміром, документів, використовуйте програми подібні PDF Split-Merge. Скачайте її, перейшовши за посиланням http://www.pdfsam.org/?page_id=32 і виберіть потрібний вам файл. Встановіть додаток, після чого запустіть його. Слідуючи пунктам меню, виберіть меню програми, що відповідає за процес склейки файлів. Додайте потрібні вам документи в робоче поле програми і встановіть їх черговість, після чого визначте назву і розташування кінцевого файлу, а потім запустіть процес.
2
Якщо ж вам необхідно склеїти окремі сторінки декількох pdf-файлів, використовуйте програму Foxit PhantomPDF. Перейдіть по посиланню http://www.foxitsoftware.com/downloads/і скачайте версію, яка вам підходить. За допомогою цієї програми ви зможете не тільки розрізати і заново склеїти кілька різних документів, а й відредагувати текст, шрифти, а також створити нові документи. Ви також можете оптимізувати pdf виходячи з потрібного вам розміру файлу та його якості.
3
Нерідко можна зіткнутися з файлами, які захищені від друку, а також від редагування. В цьому випадку вам необхідно сконвертировать їх в зображення, після чого упорядкувати отримані картинки відповідно потрібного вам порядку і створити з них pdf-файл. Це здійсненно за допомогою двох простих додатків - Pdf to Jpg Converter і JPG To PDF Converter. Скачайте їх, перейшовши по ссликой http://www.pdf-to-jpg.com/і http://www.jpg"topdfconverter.com/відповідно. Встановіть додатки.
4
За допомогою Pdf to Jpg Converter переведіть потрібні вам файли в зображення, після чого пронумеруйте отримані картинки відповідно до потрібним вам порядком сторінок в кінцевому документі. Запустіть JPG To PDF Converter і додайте їх у робочий поле програми, строго дотримуючи потрібну вам черговість. Після цього вкажіть назву і місце розташування кінцевого файлу і запустіть процес конвертації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iShP2NMaXV0
Інформація, зібрана в одному місці, скажімо, в книзі, сприймається набагато краще, ніж в якості не пов'язаних між собою уривків на окремих аркушах паперу. Електронні документи не виняток. Щоб всякий раз не звертатися до окремих файлам , краще просто об'єднати їх в один.
Вам знадобиться
  • - Adobe Acrobat Professional.
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Acrobat Professional, натисніть на пункт меню File -> Create PDF -> From Multiple files. У секції Add files знаходиться кнопка Browse, клікніть по ній. Відкриється нове вікно, в якому вам буде запропоновані вибрати файли для об'єднання.
2
За умовчанням в полі «Тип файлів» зазначено All supported formats (всі підтримувані формати). Тому для спрощення пошуку клікніть по панелі, щоб викликати меню, що випадає, і встановіть Adobe PDF Files. Тепер у вікні провідника будуть відображатися лише директорії і pdf-файли.
3
Виберіть необхідні файли. Якщо вони знаходяться в одній директорії, в процесі вибору використовуйте гарячі клавіші. Якщо клікнути по одному з файлів, затиснути Shift, а потім клікнути по іншому файлу, який знаходиться через кілька рядків від першого, виділяться обидва цих файлу, а також ті, які знаходилися між ними. Якщо затиснути Ctrl і клацати по окремих файлам , на них всіх залишиться виділення. Вибравши файли, натисніть Add. Якщо потрібні файли знаходяться в різних директоріях, вам доведеться повторити ці дії.
4
Вибрані файли з'являться в області Files to Combine. Підсумкове розташування сторінок в майбутньому pdf-документі залежить від того, як вони розташовані в цьому списку. Для переміщення документа виберіть його лівим кліком миші, а потім використовуйте кнопки Move up (щоб пересунути вгору) і Move down (щоб пересунути вниз). Обидві ці кнопки знаходяться в області Arrange files, де крім них ще є Remove - вона застосовується для видалення файлів зі списку.
5
Якщо ви хочете переглянути документ, виберіть його і натисніть кнопку Preview. З'явиться нове вікно із зменшеною копією pdf-файлу. Щоб перегортати сторінки, використовуйте кнопки зі стрілочками. Для виходу з цього вікна натисніть ОК.
6
Розмістивши документи в списку необхідним чином, натисніть кнопку ОК. З'явиться нове вікно, в якому вам буде запропоновано зберегти склеєні файли. Виберіть, де зберегти, вкажіть ім'я для майбутнього документа, в поле «Тип файлу» виберіть Adobe PDF files і натисніть «Зберегти».