Як вибити клин клином.

Біль і гіркота ще довго мучать людини після розриву відносин. Є багато способів подолати депресію, і не факт, що щось з них швидко допоможе. Комусь потрібно усамітнитися, іншому - бути в центрі уваги, хтось уникає нових відносин, інша людина починає змінювати партнерів, як рукавички. Не самотність, а свобода. Саме вона допоможе піднестися і відчути радість життя.
Інструкція
1
Вам потрібно вийти зі стану постійного прокручування сцен життя з колишнім партнером. Не витрачайте дорогоцінні хвилини на сльози. Зробіть висновки і постарайтеся не здійснювати більше помилок.
2
У вас зараз є можливість знову відчути те п'янке почуття закоханості, від якого калатає серце і крутиться голова. Перше побачення і ніжний поцілунок! Все це доступно вам, але в цей раз підійдіть більш відповідально до вибору партнера, адже ще одна невдача може увергнути вас в пучину відчаю.
3
Відвідайте нові місця, наберіться свіжих вражень, відкрийтесь світу і почуттям. Приймайте знаки уваги з боку протилежної статі, насолоджуйтеся приємним спілкуванням, але не поспішайте відразу ж заводити новий роман. Вам потрібно відчути свою потрібність, затребуваність і цікавість для оточуючих, щоб заповнити утворену після розриву порожнечу.
4
Чи не обіцяйте шанувальникам занадто багато чого, адже ви можете завдати серцеву рану хорошій людині, який мав необережність закохатися в вас. Зараз ви розумієте, що значать любовні страждання, не доставляйте їх іншим людям.
5
Часто чоловіки і жінки в якості « клина » вибирають повну протилежність колишньому партнерові. Це не зовсім правильно, адже ви любили зовсім іншу людину, значить, якісь його якості приваблюють вас і зараз. Якщо змусити себе завести відносини з антиподом колишнього партнера, скоро можна гірко пошкодувати про це. Адже смаки не змінюються так швидко, якщо змінюються взагалі.
6
Вам зараз потрібно знайти людину розуміючого, щирого і ніжного. Не сприймайте його лише як замінник, як засіб позбавлення від думок про колишнього. Не користуйтеся людиною, його добрими почуттями до вас. Якщо ви щиро вважаєте, що зможете полюбити знову, тоді пробуйте завести нові відносини.
7
Налаштуйте себе на позитив, на радість, на щастя. Посміхайтеся життя і оточуючим. Не впадайте у відчай, якщо ви не зможете швидко знайти гідного людини, головне, не замикатися в собі і своїх проблемах.