Як вставити карту пам'яті в телефон.

Сучасні мобільні телефони оснащені безліччю корисних функцій, які не завжди доступні через відсутність потрібного обсягу пам'яті. Особливо такий недолік притаманний моделям телефону Nokia. У цих випадках рятівним рішенням стає карта пам'яті.
Інструкція
1
Карта пам'яті дозволяє збільшити обсяг пам'яті телефону до 32 Гб, при цьому ви зможете завантажувати не тільки фотографії і музику, але і відеофільми. Щоб вставити таку карту в телефон, дізнайтеся, який максимум пам'яті підтримує ваша модель, після чого купите потрібну карту пам'яті і скористайтеся одним із способів установки.
2
Найбільш правильним способом є той, який зазначений в інструкції для вашої моделі телефону. Знайдіть цю інструкцію і ознайомтеся з описаним керівництвом по установці. Воно, як правило, містить картинки, тому вимкніть свій телефон і повторіть зображені дії, обережно вставляючи карту пам'яті.
3
У випадку, якщо у вас немає з собою інструкції, а також доступу в інтернет для пошуку її електронного аналога, встановіть карту пам'яті самостійно. Для цього знайдіть місце розташування слота - гнізда для цієї карти. Він розташовується або збоку, або під задньою кришкою.
4
При бічному розташуванні слота на кришці бічній панелі намальовано зображення гуртка зі стрілкою. Натисніть в цьому випадку на кришку, щоб вона відкинулася. А якщо панель не відійшла, піддіньте її нігтем і відведіть в сторону. Тільки не тисніть надто сильно щоб уникнути поломки.
5
Як тільки кришка телефону відійде, покладіть апарат передньою панеллю вгору і знайдіть держатель для карти. Потім візьміть саму карту , щоб її позолочені контакти перебували вгорі, і вставте в тримач. Після чого поверніть кришку телефону на місце.
6
Якщо ви не знаходите бічній слот, покладіть мобільний телефон передньою панеллю вниз і акуратно відкрийте задню кришку. Під нею ви побачите гніздо, в яке встановлюється карта пам'яті. Візьміть її, сумістите позолочені контакти з контактами вашого телефону і натисніть на край картки, поки не почуєте клацання. Після цього закрийте задню кришку.
Багато моделей стільникових телефонів компанії стільникових телефонів компанії Nokia мають можливість збільшення пам'яті за рахунок використання спеціальних карт microSD і microSDHC. Як правило, обсяг інформації, який можна зберігати на них, в кілька разів перевищує обсяг, обмежений вбудованою пам'яттю пристрою. Карту пам'яті, яка була встановлена у вашому телефонному апараті при покупці, можна замінити.
Вам знадобиться
  • Телефон, картка.
Інструкція
1
Уважно ознайомтеся з інструкцією, яка входить в комплект поставки вашого телефону. На різних моделях вставити карту пам'яті можна різним способом. У одних з телефонів слоти для карт розташовані на бічних поверхнях, у інших - під кришками на задній панелі. Знайдіть в інструкції керівництво по установці карти пам'яті і зробіть її відповідно до рекомендацій виробника.
2
В тому випадку, якщо інструкції під рукою немає, скачайте її з інтернету. Знайдіть на сайті керівництво користувача для вашої моделі і ознайомтеся з ним. Якщо модель не нова, то відомості про будь апараті ви завжди зможете знайти в архіві сайту.
3
При відсутності можливості виходу в інтернет, уважно огляньте свій мобільний телефон. Якщо слот для карти пам'яті розташований на бічній панелі, то зверху, на її кришці буде видавлений значок стрілки в гуртку. Натисніть на кришку. Вона може просто відкидатися або відійти з невеликим зусиллям, якщо підчепити її нігтем і відвести трохи в сторону.
4
У другому випадку доведеться докласти невелике зусилля, не перестарайтеся, щоб не зламати заглушку. Телефон покладіть на стіл вгору передньою панеллю. Карту пам'яті поверніть позолоченими контактами вгору і вставте в утримувач до упору, потім закрийте заглушку.
5
Коли слот для карти пам'яті вам не вдасться виявити на бічних панелях, шукайте його під задньою кришкою. Щоб акумулятор при цьому не випав, покладіть телефон на стіл передньою панеллю вниз. Зніміть акуратно задню панель. Під задньою панеллю розташовано гніздо для карти пам'яті. Вставте карту, поєднавши її золочені контакти з контактами телефону, натисніть на ребро картки, щоб зафіксувати і закрийте задню панель.
6
У деяких телефонів Nokia, переважно виготовлених в Китаї, гніздо карти пам'яті може бути розташоване поруч з сім-картою, безпосередньо під акумулятором. Витягніть його і вставте карту в гніздо контактами вперед. Зіставте контакти карти з контактами пристрою, зафіксуйте. Встановіть назад акумулятор, поєднавши його контакти з контактами апарату. Закрийте задню кришку.
Корисна порада
Для витягання карти пам'яті з слота або з гнізда під задньою кришкою, натисніть на її ребро і вийміть її.