Як відновити видалене з жорсткого диска.

Файли, видалені з жорстких дисків, перестають бути доступними користувачам. Але це не означає, що фізично інформація відсутня на накопичувачі. Повне видалення файлів відбувається тільки після перезапису певних секторів вінчестера.
Вам знадобиться
  • Easy Recover.
Інструкція
1
Завдяки такій особливості роботи жорстких дисків існує велика ймовірність того, що потрібна інформація буде відновлена. Природно, до цієї процедури необхідно приступити відразу після видалення важливих файлів. Скачайте програму Easy Recovery і встановіть її.
2
Важливо відзначити, що при видаленні файлів з системного розділу вінчестера найрозумніше використовувати інший ПК для відновлення даних. Це запобіжить їх перезапис в процесі роботи ОС. Запустіть Easy Recovery. В стартовому меню програми виберіть пункт «Відновлення даних».
3
Після переходу до наступного робочого вікна виберіть тип відновлення «Дистанційні файли». Варто відзначити, що якщо файли були загублені в результаті форматування розділу, слід вказати інший варіант роботи програми.
4
У новому меню виділіть лівою кнопкою миші локальний диск, з якого були вилучені файли. Активуйте поглиблене сканування диска , поставивши прапорець поруч з відповідним пунктом.
5
Виберіть з доступних шаблонів типи файлів, пошук яких необхідно виконати. Якщо ви не заповните поле «Фільтр», програма змарнує значно більше часу на аналіз розділу. Важливо розуміти, що деякі типи файлів порівняно погано піддаються відновленню.
6
Натисніть кнопку «Сканувати». Процес аналізу зазначеного розділу залежить від його розміру та загальної продуктивності комп'ютера. Дочекайтеся надання списку знайдених файлів.
7
Виділіть прапорцями потрібну інформацію. Натисніть кнопку «Зберегти». Виберіть місце для зберігання відновлених файлів. Врахуйте, що для цього не можна використовувати сканований розділ жорсткого диска .
8
Процес збереження знайденої інформації не займе багато часу. Після його завершення перевірте відновлені файли, почергово відкривши кожен з них.