Як в Windows відновити реєстр.

Багато неполадки в операційній системі Windows пов'язані з помилками в реєстрі . Виправлення подібних несправностей досягається шляхом відновлення попереднього або початкового стану гілок реєстру.
Вам знадобиться
  • Завантажувальний диск Windows.
Інструкція
1
В ОС Windows передбачена вбудована функція створення контрольних точок стану реєстру. Зазвичай вона запускається кожні 10 днів. Саме ця особливість дозволяє відновити його без численних втрат, пов'язаних з відмовою певних програм. Запустіть консоль відновлення, використовуючи завантажувальний диск Windows.
2
Вставте вказаний диск в привід. Увімкніть комп'ютер і утримуйте клавішу F8. Встановіть пріоритет запуску на пункт DVD-Rom та натисніть клавішу Enter. При роботі з Windows XP необхідно натиснути клавішу R в першому діалоговому меню.
3
Якщо ви використовуєте ОС Vista або Seven, перейдіть в меню «Відновлення системи». Тепер виберіть пункт «Командний рядок». Введіть в що з'явилася консоль команду notepad і натисніть клавішу Enter.
4
Після запуску програми «Блокнот» натисніть клавіші Ctrl і O. Перейдіть до розділу жорсткого диска, на якому встановлена операційна система. Відкрийте папку Config, розташовану в каталозі System32.
5
Знайдіть у зазначеній папці файл system, виділіть її та натисніть клавішу F2. Перейменуйте робочий файл, додавши до нього розширення bad. Аналогічним чином змініть властивості наступних файлів: software, sam і default. Перейдіть в папку RegBack і скопіюйте звідти однойменні файли. Вставте їх в папку Config.
6
Закрийте консоль відновлення, ввівши команду Exit. Дочекайтеся перезавантаження комп'ютера. Виконайте вхід в операційну систему. Натисніть кнопку «Пуск» і перейдіть в панель управління.
7
Виконайте відновлення системи, використовуючи доступні контрольні точки. Це дозволить вам уникнути виникнення помилок, пов'язаних з виправленнями, внесеними до реєстру Windows. Знову перезавантажте комп'ютер після успішного виконання процедури відновлення системи.