Як відновити заводські настройки ноутбука. Як пк зробити із заводськими настройками.

Застосування заводських налаштувань мобільного комп'ютера дозволяє виправити помилки, пов'язані з неправильним конфигурированием цього пристрою. Дана процедура здійснюється програмним або механічним способом.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - металева лопатка.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте виконати скидання налаштувань за допомогою функцій меню BIOS. Увімкніть мобільний комп'ютер і натисніть клавішу, необхідну для виведення меню додаткових опцій. Звичайно потрібно натиснути кнопку Esc, F2 або F12. Інформація про функціональні клавіші відображається в нижній частині екрана під час завантаження ноутбука .
2
Після входу в меню завантаження виберіть пункт BIOS і натисніть клавішу Enter. В стартовому вікні запущеного меню виділіть пункт Use Default Settings. В деяких моделях мобільних комп'ютерів він може мати назву Set Default або BIOS Reset.
3
Натисніть клавішу Enter. Після появи вікна з попередженням натисніть клавішу Y. Тепер перейдіть до пункту Save & Exit. Знову натисніть Enter і дочекайтеся перезавантаження ноутбука .
4
В деяких ситуаціях невірне конфігурування налаштувань призводить до того, що мобільний ПК автоматично відключається або не включається взагалі. В таких випадках необхідно виконати механічний скидання налаштувань. Підготуйте набір інструментів, необхідних для розтину ноутбука .
5
Викриття шурупи, що підтримують нижню сторону корпусу. Вийміть жорсткий диск, DVD-привід і модулі оперативної пам'яті. Акуратно зніміть кришку, попередньо від'єднавши деякі шлейфи. Для цього краще використовувати пінцет або вузькі плоскогубці.
6
Знайдіть кнопку CMOS Reset. Іноді вона називається BIOS Default. Натисніть її і утримуйте в такому положенні декілька секунд. Якщо описана кнопка відсутня, спробуйте витягти шайбообразную батарейку з гнізда.
7
Після цього замкніть оголені контакти за допомогою викрутки або пінцета. Зберіть корпус мобільного комп'ютера. Обов'язково підключіть шлейфи до потрібних роз'ємів. Підключіть всі витягнуті елементи. Увімкніть ноутбук і перевірте його працездатність.