Як змусити дитину чистити зуби. плакат Як чистити зуби дітям.

Правильний і регулярний догляд допомагає зберегти здоров'я і красу зубів. Потрібно привчити дитини до цієї процедури якомога раніше. Адже навіть молочні зуби потребують щоденного очищення.
Інструкція
1
Подавайте дитині особистий приклад. Перш ніж змушувати малюка брати в руки зубну щітку, зацікавте його. Беріть його з собою у ванну кожен раз, коли самі хочете почистити зуби. Дитина повинна усвідомити, що це природна щоденна звичка. Буде краще, якщо подавати особистий приклад буде той дорослий, якого малюк більше слухається і кому намагається наслідувати.
2
Допоможіть дитині перший раз почистити зуби. Він повинен робити все сам, ви ж тільки направляйте його руку. Важливо організувати саме самостійний процес гігієни. Щоб дитині було цікаво, купіть гарну зубну щітку і безпечну пасту з приємним смаком.
3
Якщо дитина перебуває в свідомому віці, дозвольте йому самому вибрати щітку, стаканчик і іграшки, які можна брати у ванну кімнату. Думка про те, що всі ці приналежності він купив сам, зміцнить малюка в бажанні чистити зуби.
4
Чистіть зуби ляльці або улюбленої іграшці. Нехай малюк пробує і вчиться у вас. Під час гри розкажіть історію про зуби або заспівайте пісеньку. Спробуйте доступним для дитини чином пояснити йому користь і необхідність догляду за зубами. Намалюйте пізнавальний плакат і повісьте його у ванній - це підсилить дитячий інтерес.
5
Зробіть процес чищення зубів максимально зручним для дитини . Підставляйте маленький стільчик до раковини, щоб малюк дивився на себе в дзеркало і міг вільно дотягнутися до крана. Коли дитина закінчить чистити зуби, дайте йому можливість помилуватися результатом і обов'язково похваліть його.
6
Ставтеся терпляче до невдач дитини . Вам потрібно хоча б протягом місяця наполегливо контролювати малюка. Не сваріть його за промахи, інакше замість природної звички ви отримаєте небажання чистити зуби ще на багато років. Пам'ятайте, що дитина відображає ваші вчинки і поведінка, тому йому дуже важливо ваше ставлення до того, чому ви його вчіть.