Як посадити квіти.

Напевно кожна дачниця мріє посадити у себе в саду квіти , а особливо, рожевий кущ. Ще б пак, адже троянда - це цариця всіх кольорів. Але не кожному квітникарю-любителю вдається втілити свою мрію в реальність. Відбувається це з різних причин, в основному через нестачу інформації про те, як садити і вирощувати рожеві кущі у відкритому грунті. Ось невеликий лікнеп з питання посадки троянд у відкритий грунт.
Інструкція
1
Кращий час для посадки куща троянди - це весняний час, коли вже минули останні ранкові заморозки. Помістіть на деякий час коріння кущика в рідку суміш коров'яку * і глини, після чого подрежьте і гарненько розправте в виритої ямці в усі сторони зіпсовані коріння.
2
Висаджуйте рожевий кущ трохи глибше, ніж раніше. При цьому ображати на 1-2 вічка всі стебла, щоб стали утворюватися нові пагони. Посадивши розан, гарненько утрамбуйте землю, рясно полийте рослину і затіните його на деякий час. Якщо весна стоїть спекотна і суха, покрийте пухку землю шаром дрібного гною, щоб він зберігав під собою вологу, сприяючи успішної щепленню рослини на новому місці.
3
Якщо ви вирішили зробити пересадку куща саме влітку, обережно вийміть його разом зі «стільцем», тут же пересадите на нове місце, полийте великою кількістю води і наполовину ображати всі пагони. Після чого потрібно затінити рослина і обприскувати його по кілька разів на день, поки воно остаточно не оговтається.
4
При посадці так званих штамбових троянд ** затінюють і сам штамб, чого можна досягти за допомогою моху. Їм потрібно обкласти штамб і обв'язати його зверху мочалкою. Якщо ж ні моху під рукою, дістаньте щільну і товсту тканину типу шинельній, поріжте її на смужки шириною 5 см, після чого обмотайте ствол розана цими смужками. Штамби, обгорнуті мохом (тканиною), обприскуйте водою по кілька разів на день до тих пір, поки кущ не оговтається.
Корисна порада
Коровяк * - дворічна або багаторічна (іноді однорічна) трав'яниста рослина, що досягає у висоту 0,5-3 м. В перший рік у нього утворюється лише розетка прикореневого листя. На наступний рік виростає вже облиствений квітконосний стебло, що має невеликі прикореневі лістья.Штамбовие троянди ** - це рукотворна (в прямому сенсі) група рожевих чагарників. Фахівці поряд з майстрами-садівниками вже досить давно навчилися робити з деяких декоративних чагарників невеликі деревця. Ці деревця і стали іменуватися штамбові трояндами. Виходить, що штамбові трояндами називаються декоративні чагарники, що мають вигляд дерева.