Як зробити посилання на скріншот.

Багато користувачів на поточний момент вже знають про те, як вручну створювати скріншоти , тобто знімки робочого столу, а також як їх завантажувати заради отримання посилання на зображення. Для автоматизації цього процесу, коли це особливо необхідно, рекомендується користуватися спеціалізованими програмами.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Jet Screenshot.
Інструкція
1
Якщо ви ще не знаєте, як створювати скріншоти стандартним способом, спробуйте натиснути кнопку PrintScreen. Потім запустіть будь-який графічний редактор і в новому файлі здійсните операцію «Вставити з буфера обміну». Після збереження зображення його можна завантажити на сервер, наприклад, Radikal, і отримати посилання на цю картинку.
2
Але в деяких випадках потрібне створення більшої кількості зображень робочого стола, ніж всього один знімок. Використання стандартних засобів вважається нераціональним заняттям, тому варто використовувати можливості нових програм. Як приклад буде розглянута робота з утилітою Jet Screenshot.
3
Перш за все вам знадобляться файли встановлення програми, які можна завантажити з офіційного сайту. Перейдіть по посиланню, зазначеної нижче, і натисніть кнопку Download Now. Т.к. програма займає досить мало місця, її завантаження пройде швидко. Установка утиліти виробляється в штатному режимі, використовуючи підказки майстра інсталяції.
4
Після установки і запуску програми її значок з'являється в системній панелі, яка також зветься трєєм. Натисніть правою кнопкою миші на значку, щоб вибрати потрібну область екрану. Після того як ви відпустите ліву кнопку миші, все інше простір буде затемнена, і на екрані з'явиться невелика панель інструментів. Тут ви можете вибрати інструменти редагування зображення: додати напис, виділити текст, кадрувати зображення і т.д.
5
По закінченню редагування скріншота необхідно натиснути кнопку розміщення зображення в мережі - зображення автоматично збережеться, і ви отримаєте посилання на ваш скріншот. Виділіть посилання і скопіюйте її в буфер обміну. Тепер у вас є можливість додати вставки вашого зображення на будь-яку сторінку сайту.