Як навчитися добре грати в настільний теніс.

Настільний теніс - вельми захоплююча, інтелектуальна і стрімка гра, в якій можуть брати участь два або чотири людини. Ця гра не тільки відмінний вид спорту, а й захоплююче дозвілля, який не дасть вам занудьгувати. Щоб навчитися добре грати в настільний теніс , необхідно подружитися з ракеткою і, звичайно ж, багато тренуватися.
Вам знадобиться
  • - ракетка;
  • - тенісний шарик;
  • - тенісний стіл.
Інструкція
1
На першому етапі освоєння техніки у вас має сформуватися руховий і зоровий образ. Познайомтеся з тим, як м'яч і ракетка взаємодіють один з одним. Відчуйте в своїх руках ракетку і навчитеся керувати польотом м'яча різними способами. Освойте ударні руху, орієнтацію тулуба, ніг, рук і ракетки в просторі.
2
Покладіть теніс ний кульку на ракетку і покатайте його таким чином, щоб він не впав. Потім почніть набивати кульку ракеткою зверху-вниз і знизу-вверх. Ви відчуєте, як кулька поводиться. Набиваючи кульку на ракетці, спробуйте переміщатися по кімнаті, утримуючи його. Стінка допоможе вам на початкових етапах навчитися грати в теніс , поступово зменшуйте відстань між вами. Такі вправи допоможуть вам набити руку і оволодіти азами гри.
3
Правильне пересування під час гри важливо не менш, ніж самі удари, так як противник намагається весь час бити в те місце, де вас немає. А перебуваючи в одному положенні, встигнути за м'ячем просто нереально через його високу швидкість. Тому ви постійно повинні пересуватися або бути до цього готовими. Цього можна досягти, зігнувши трохи коліна і нахиливши вперед корпус, а також погойдуванням з боку в бік і переступанням.
4
Щоб навчитися підрізати, необхідно вести ракетку зверху вниз під час контакту з м'ячем. Після цього м'яч піднімається вгору, чим сильніше ви його закрутіть, тим далі він полетить. Підрізка є оборонним ударом, який досить важко атакувати. Сила удару в основному залежить від зустрічної швидкості кульки і відстані, з якої ви його приймаєте.
5
Для вдосконалення пересувань і ударів ставте перед собою завдання, які ви бажаєте вирішити в кожному занятті. Це допоможе вам цілеспрямовано і більш ефективно організовувати свої дії. Для освоєння техніки гри виконуйте прямі і діагональні удари, вісімку і трикутник.
6
Вдосконалюйте накати та зрізання на столі в різноманітних поєднаннях і напрямах, освоюйте подачі зліва і справа без обертання. Розучуйте імітації срезок, хватки і жонглювання м'ячем, відпрацьовуйте всі елементи від тренувальної стіни. Опануйте зрізками зі складним обертанням і закріплюйте техніку ударів щоденними тренуваннями. Для цього вам буде потрібно партнер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tlFYaZUsL7k
Настільний теніс, або як його ще називають пінг-понг, одна з популярних і досить нескладних ігор в усьому світі. Країною прародичкою настільного тенісу є Англія (настільний теніс з'явився там в 19 столітті), але найбільшу популярність і численних шанувальників цей вид спорту отримав в Китаї. А свою другу назву «пінг-понг» придбав завдяки Джону Джаквеса, який в 1901 р зареєстрував цю назву. Пінг - це звук видаваний кулькою від удару об ракетку, понг - звук видаваний кулькою від удару об стіл.
Вам знадобиться
  • - Стіл для настільного тенісу
  • - Ракетка для пінг-понгу
  • - Порожній кульку для настільного тенісу
Інструкція
1
Проведіть жеребкування з суперником, хто перший буде здійснювати подачу. Потім гравець, який виграв за жеребкуванням, подає. При подачі м'яч повинен торкнутися спочатку вашого боку столу, перелетіти через сітку і торкнутися боку стола суперника. Якщо м'яч торкнувся вашого боку, але не торкнувся боку суперника, зараховується очко супернику. Після подачі і йде власне гра. Ваше завдання відбити м'яч, посланий вашим суперником на вашу сторону столу, відбити його так щоб м'яч торкнувся боку суперника. Гра продовжується до тих пір, поки один з гравців не помилиться. У кожного гравця по дві подачі, потім подача переходить до суперника, суперники постійно змінюються подачами.
2
Кожна помилка суперника дає одне очко гравцеві. Ви отримуєте одне очко, якщо ваш суперник відбив м'яч, який не торкнулася його боку стола. Так само ви отримуєте по одному очку, якщо ваш суперник неправильно подасть м'яч, торкнеться м'яча будь-якою частиною тіла, відіб'є м'яч за межі столу, не зможе правильно прийняти м'яч посланий на його сторону, два рази торкнеться ракеткою при одному відображенні або піймає м'яч рукою, при відображенні або подачі зачепить м'ячем сітку або стійку.
3
Гра продовжується до 11 очок, але при різниці в рахунку більше двох очок. Наприклад, за рахунку 11:10 гра триває до різниці в два очка. На цьому партія в настільний теніс закінчена. І суперники міняються сторонами. Гра складається з 5 - 7 партій.