Як розібрати кухонний кран. розібрати кран frap.

Іноді потрібно розібрати кухонний кран . З більшістю видів цих пристроїв нескладно впоратися самостійно, не вдаючись до допомоги професіоналів. Треба тільки мати під рукою необхідні інструменти.
Вам знадобиться
  • Розвідний ключ, викрутка, торцевої шестигранний ключ.
Інструкція
1
Спочатку розберіться, яка саме неполадка трапилася з кухонним кран ом. Умовно їх можна розділити на кілька різновидів. Кран перекриває воду не повністю, при відкриванні гуде, туго повертається вентиль або важіль.
2
Обов'язково врахуйте і той факт, що змішувачі одних важелів і двохвентильні класичні кран и по-різному перекривають воду і тому розбираються неоднаково. У кульовому змішувачі застосовується особливий нерозбірний керамічний картридж. У звичайному - різьбові з'єднання ущільнюються гумовими прокладками.
3
Перш ніж приступити до розбирання кран а на кухні, обов'язково перекрийте подачу води до кухонного змішувача. Відкрийте кран , злийте залишки води і переконайтеся, що вода в трубу не надходить.
4
Відкрийте доступ до кріплення, знявши викруткою заглушку на вентилях або на важелі. За допомогою викрутки або торцевого шестигранного ключа відкрутіть всі кріпильні гвинти, якщо їх декілька. Зніміть вентилі або важіль з кухонного кран а.
5
Прихопіть розвідним ключем через щільну тканину кран буксу вентильного кран а чи картридж, якщо кран одноважільний. Викриття пристрої з кухонного кран а. Прокладку між розвідним ключем і вивертає деталлю використовувати необхідно, щоб не пошкодити хромовані поверхні.
6
Вважайте, що кран розібраний. Всі неполадки знаходяться, як правило, у вже знятих деталях. Майте на увазі, що в кульовому змішувачі вийшов з ладу картридж ремонту не піддається. Щоб в магазині підібрати аналогічний, захопіть картридж з собою, так як різновидів подібного пристрою випускається безліч.
7
Ремонт класичного двохвентильні кран а часом ще простіше. Поміняйте лише гумову прокладку з'єднання букси і кухонного кран а, попередньо зачистивши і промивши поверхні, з якими вона стикається.