Як вставити у фільм доріжку.

Для вставки звукових треків у відеокліп необхідно використовувати спеціальні програми. Для обробки файлів певного типу, наприклад mkv, зазвичай використовують прості утиліти, що не володіють широким набором функцій.
Вам знадобиться
  • - Adobe Premier;
  • - mkvtoolnix.
Інструкція
1
Для роботи з більшістю типів файлів підходить програма Adobe Premier. Її основна перевага перед безкоштовними аналогами - можливість збереження високої якості відеозапису і наявність величезного набору спеціальних ефектів. Встановіть програму Adobe Premier.
2
Запустіть цей редактор. Відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт «Новий проект». Тепер відкрийте пункт «Додати» і перейдіть до потрібного відеокліпу. Дочекайтеся завантаження вибраного відео в проект.
3
Тепер додайте до вмісту проекту музичний трек. Відкрийте меню «Перегляд» і виділіть пункт «Відобразити смугу візуалізації». Перемістіть відеофрагмент у відповідне поле. Додайте до смуги візуалізації звукову доріжку .
4
Змініть розташування музичного треку. Для цього пересуньте його до потрібної позиції. Збережіть отриманий проект, натиснувши клавіші Ctrl і S.
5
У даного методу є очевидний недолік: якщо відеофайл вже був наділений звуковою доріжкою, то ви будете спостерігати накладення звуків. Щоб уникнути такої помилки, виконайте попередню очистку кліпу від звуку.
6
Завантажте вихідний відеофайл, відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як». Тепер поставте галочку біля пункту «Зберегти тільки відео». Вкажіть папку для розміщення отриманого файлу. Відкрийте новий проект і виконайте процедури, описані в кроках 2, 3 і 4.
7
Для обробки mkv-контейнерів набагато зручніше використовувати утиліту mkvtoolnix. Встановіть її та запустіть файл mmg.exe. Завантажте програму потрібний відеокліп.
8
Видаліть непотрібні звукові доріжки, знявши галочки з відповідних пунктів. Натисніть кнопку «Прикріпити» і виберіть звуковий файл. Іноді потрібно почати відтворення треку не з початку кліпу. Відкрийте вкладку «Параметри» і заповніть поле «Відстрочка запуску». Вкажіть значення в мілісекундах. Збережіть отриманий файл, натиснувши кнопку «Запуск mkvmerge».