Як з mkv видалити доріжку.

Mkv - поширений формат файлів відео, що представляє собою своєрідність контейнер з декількох доріжок відео і аудіо, що дає формату перевагу перед звичайними AVI-файлами. MKV здатний зберігати кілька аудиодорожек на різних мовах, інформацію про голів відео, іноді містить меню. Для редагування таких контейнерів використовуються спеціалізовані програми.
Інструкція
1
Одним з найбільш поширених додатків для роботи з mkv є MKVmerge GUI. Утиліта дозволяє редагувати і додавати різні компоненти в файл, наприклад субтитри або доріжки звуку. Скачайте останню версію програми, зробіть її установку, запустивши виконуваний файл і слідуючи інструкціям інсталятора.
2
Після завершення процедури запустіть програму за допомогою меню «Пуск». У вікні перейдіть у вкладку Input. Поруч з полем Input Files клікніть Add. Вкажіть шлях до файлів відео, які ви хочете змінити.
3
У списку Tracks будуть вказані звукові доріжки для запису у відео-файл. Для видалення аудіо просто зніміть галочку навпроти назви зайвої запису.
4
Видаливши непотрібні аудіофайли з контейнера, вкажіть шлях для створення нового зміненого файлу в полі Output Filename, для цього скористайтеся кнопкою Browse. Вибравши потрібну директорію, клікніть по клавіші Start Muxing. Дочекайтеся закінчення процедури. Видалення доріжок завершено.
5
Якщо ви хочете додати звук або субтитри з власних файлів, клікніть по клавіші Add. Також ви можете просто перетягнути потрібні файли у вікно програми, утримуючи їх лівою клавішею миші.
6
Для редагування mkv існує безліч альтернативних програм, однією з яких є mkvtoolnix. Її відмінною особливістю є можливість роботи як в графічному, так і в консольному режимі. Перейдіть на офіційний сайт розробника утиліти і завантажте останню версію, після чого зробіть установку, запустивши скачаний файл і слідуючи вказівкам інсталятора.
7
Запустіть додаток. У вкладці Input додайте кнопкою Add потрібні для обробки файли. У списку параметрів Tracks приберіть галочки навпроти тих доріжок, які вам не потрібні. Вкажіть шлях до вихідного файлу в Output, після чого клікніть по Start Muxing. Дочекайтеся закінчення процедури.
Місячна доріжка - це те, що було відмінною рисою короля поп-музики Майкла Джексона. Саме він розвинув місячну ходу і виніс її в маси. Адже до цього вона теж була відома, але не настільки. Слідом за поп-королем її почали танцювати всі - від малого до великого. Тим більше, що техніка її виконання не так вже й складна.
Інструкція
1
Щоб навчитися ходити по місячній доріжці, надягніть туфлі з гладкою підошвою. Вони повинні бути без каблука. Інакше елементи ковзання у вас по початку просто не вийдуть. Якщо хочете, надягніть не черевики, а в'язані шкарпетки. Для кращого ковзання правильно вибирайте і покриття підлоги. Ніяких шорстких і ребристих поверхонь. Тільки ламінат або лінолеум. Звичайно ж, і одяг має бути дуже зручною. Для більш ефективного виконання вправ вона не повинна сковувати рухи.
2
Краще всього, якщо ви будете тренуватися біля великого дзеркала. Так ви зможете побачити всі свої недоліки. Та й до того ж, погляд з боку на себе допомагає краще відточувати руху та інші нюанси танцю. Початкове положення - підняти ліву ногу, встати на носок, злегка зігнувши ногу в коліні.
3
Відстань між правою і лівою ногою має становити 20 см. Права нога трохи попереду. Носок лівої ноги поставте на рівні п'яти правої. Починайте ковзання. Робити це слід правою ногою назад, при цьому піднімайте її в п'яті. Ліва ж повинна плавно встати на ступню. В результаті таких дій ноги міняються місцями. Одна зміна - один місячний крок.
4
Щоб заняття проходили більш продуктивно, включіть музику. Так простіше буде відпрацювати руху разом з супроводом. Щоб перевести місячну ходу в місячну доріжку , вчіться пересуватися таким чином на тривалий відстань. Окремим бонусом вам буде, якщо ви навчитеся ходити місячною ходою по круговій місячній доріжці.
Корисна порада
Місячна хода - дуже красивий і ефектний танець. Навчитися техніці його виконання нескладно. Набагато важче домогтися плавності і тягучості рухів. Все має бути дуже м'яко і переходити з руху в рух природно.