Як відновити заводські настройки маршрутизатора. Asus маршрутизатор скидання налаштувань.

Більшість моделей маршрутизаторів наділене вбудованим механізмом скидання налаштувань. Його використання дозволяє швидко застосувати заводські параметри роботи пристрою, скасувавши всі невірні конфігурації.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - кулькова ручка.
Інструкція
1
Для початку спробуйте використовувати механічний метод обнулення налаштувань маршрутизатора . Відключіть обладнання від мережі змінного струму. Вийміть з роз'ємів LAN і WAN (DSL) всі кабелі. Знайдіть на корпусі маршрутизатора невеликий отвір з написом Reset.
2
Візьміть олівець або кулькову ручку. Натисніть кнопку, розташовану всередині зазначеного отвори. Утримуйте її в такому положенні 5-10 секунд. Після виконання описаних операцій знову підключіть маршрутизатор до мережі змінного струму. З'єднайте пристрій з ноутбуком або стаціонарним комп'ютером за допомогою патч-корду.
3
Відкрийте web-інтерфейс мережевого обладнання. Переконайтеся в тому, що скидання налаштувань виконаний успішно. Якщо цього не сталося, спробуйте скористатися програмним методом. Знайдіть меню Status або Tools і відкрийте його.
4
Натисніть кнопку Settings Reset або Factory Settings. Підтвердіть скидання налаштувань маршрутизатора . Дочекайтеся завершення процедури перезавантаження пристрою. Якщо цього не сталося, самостійно перезавантажте мережеве обладнання.
5
Важливо розуміти, що для повного повернення споконвічних параметрів маршрутизатора може знадобитися заміна прошивки. Відвідайте офіційний сайт розробників використовуваного пристрою. Для маршрутизаторів ASUS це сайт www.asus.ru, для пристроїв фірми D-Link - ftp.dlink.ru.
6
Скачайте ту версію прошивки, яка спочатку була встановлена у пристрої. Якщо ви не впевнені у виборі, порівняйте дати випуску маршрутизатора і офіційні дати виходу прошивок.
7
Відкрийте меню налаштувань пристрою і перейдіть в меню Firmware. Натисніть кнопку Search або Browse. Вкажіть файл-прошивку. Почекайте деякий час, поки виконається оновлення прошивки маршрутизатора . Знову відкрийте web-інтерфейс обладнання. Перевірте версію поточної прошивки.