Як на заставку поставити годинник. Як поставити на заставку екрану комп'ютера час.

Якщо у вас достатньо великий монітор і, до того ж, він висить на стіні, то в неробочий час його дуже зручно використовувати як красиві і - найголовніше - надточні настінні годинник . Настільні - теж непоганий варіант.
Вам знадобиться
  • навички користувача ПК
Інструкція
1
Запустіть в будь-яку пошукову систему запит: «Віджети для робочого столу». Це можуть бути пошуковики Яндекс, Google, Mail.ru, Bing. Виберіть віджет на ваш смак і скачайте його. Наприклад, такий: http://widgets.yandex.ru/clock/
2
Завантаживши й установивши вказаний віджет, ви отримаєте не просто красиві годинник , а з сюрпризом. У міру наближення Нового року вони будуть змінюватися. 1 грудня на годиннику піде зворотний відлік, за два тижні до свята вони теж причепурилася, а за тиждень взагалі перетворяться на новорічну ялинкову іграшку.
3
Зайдіть на цей сайт: http://smaik1.narod.ru/glavn/stol_clock.html. Тут величезний вибір різних видів годин для робочого столу в якості заставки. Календар, підтримка будильника, вибір довільного формату часу, панелі завдань можна змінювати на свій смак. Просто тисніть на сходинку «скачати».
4
Chronograph Atomic Time Clock v6.62. Ще одне посилання на годинник -хронограф. Годинники комп'ютера не завжди точні. А це часом, наприклад, для трейдерів, має велике значення. Хронограф, періодично з'єднуючись з сервером, автоматично підтримує точний час.
5
http://narod.ru/disk/20911809001/Clock_scr.rar.html. Цілий комплект з 20 різних варіантів, які ви можете змінювати в залежності від настрою. Натискайте на синю посилання і завантажуйте 53.49 МБ. Розпакуйте архів в будь-яку заготовлену папку. Клацніть двічі по картинці, годинник відкриються на весь екран. Вподобаний файл копіюйте і розмістіть його в папці Sistem32, увійшовши попередньо в «Мій комп'ютер», потім диск С і WINDOWS.
6
Щоб встановити годинник , на порожньому робочому столі клацніть правою кнопкою і виберіть рядок Властивості. Відкриється настройка робочого столу. Клацайте по вкладці «Заставка», і в списку варіантів вибирайте свої годинник . Натисніть ОК.
Корисна порада
Встановіть час, через який годинник будуть з'являтися на екрані, коли ваш комп'ютер не активним.