Як вшити гумку. Якої довжини гумку вшивати.

Одяг, в яку вшита гумка, стає більш зручною та комфортною, її легко надягати і знімати. Найчастіше гумку вдягають в спеціально зшиту кулиску або пришивають прямо до виробу. Велика перевага першого методу полягає в тому, що довжину гумки можна регулювати.
Вам знадобиться
  • - гумка;
  • - швейна машина;
  • - ножиці;
  • - шпилька;
  • - шпулька з ниткою-гумкою .
Інструкція
1
Щоб забезпечити виріб гумкою за допомогою куліскі, підігніть край деталі на ширину гумки, з невеликим припуском. Прошийте вздовж усього виробу, залишивши отвір в пару сантиметрів. Гумка може бути також розташована в центрі вироби, в цьому випадку пришийте з вивороту смугу.
2
Відріжте гумку потрібної довжини, зачепите її кінчик на англійську шпильку. Просмикніть шпильку в отвір і, згинаючи тканину гармошкою, дійдіть до кінця, витягнете шпильку. Кінці гумки зшийте між собою і сховайте, а отвір зашейте.
3
Широку гумку спробуйте пришити прямо до виробу. Для цього відріжте шматок потрібної довжини і розділіть його навпіл. Відзначте кольоровим крейдою. Отримані половинки також зігніть навпіл і знайдіть їх середину, відзначте її. Для більш точного результату можна повторити процедуру, в результаті гумка буде розділена на 8 частин.
4
Точно такі ж дії виконайте з виробом. Тобто, згинаючи навпіл, розділіть його на таку ж кількість частин, відзначаючи їх межі крейдою.
5
Почніть пришивати гумку , краще для цього використовувати трикотажний зигзаг або подвійну строчку. Поєднайте одну з відміток на виробі і початок гумки, опустіть голку. Потім рукою витягніть гумку так, щоб наступні позначки співпали. Затисніть це місце пальцями (можна було попередньо закріпити шпилькою) і, продовжуючи натягувати, прошийте до позначки.
6
Зупиніться, простежте за тим, щоб голка була опущена, і знову натягніть гумку , до наступного відзначеного місця. Зафіксувавши його, прошийте цей відрізок. Таким чином прошийте весь периметр вироби.
7
Для вшивання гумки в рукава або інші деталі, що вимагають декоративності, спробуйте використовувати ніть- гумку . Всуньте її в нижню шпульку (також продаються вже готові шпульки з намотаною ниткою) і прошийте зсередини зигзагом. Потім стягніть нитку до необхідної рельєфності і закріпіть кінці.