Як виявити алергію.

Все більше людей стикаються з різними проявами алергії. Вона може виникати з різних причин, які не так-то просто встановити. Алергічна реакція не дає людині вести повноцінне життя і йому доводиться страждати через багатьох незручностей.
Інструкція
1
Не займайтеся самолікуванням, а краще відразу проконсультуйтеся у грамотного фахівця. Визначити першопричину даної недуги допоможуть сучасні технології і численні дослідження. Результати будуть чіткими і вірними.
2
Перед тим, як звернутися за допомогою до лікаря, згадайте, коли з'явилися перші симптоми. Чи періоди загострення захворювання в певних ситуаціях, чи немає у ваших близьких алергії? Дайте фахівцеві якомога більш точну і повну інформацію касаемо недуги і дайте відповідь правдиво на всі його питання. Після цього пройдіть всі призначені лікарем тести.
3
Виключіть передбачувані алергени з вашого оточення. При харчової алергії перегляньте своє меню і відмовтеся від продуктів, які викликають негативну реакцію. Якщо захворювання провокують засоби побутової хімії або певна декоративна косметика, замініть їх іншими з іншими речовинами в складі. При алергії на пил, купите миючий пилосос і частіше робіть прибирання, приберіть всі речі, на яких скупчується багато пилу (особливо килими, м'які іграшки). Комусь, можливо, доведеться відмовитися від домашніх тварин або кімнатних рослин. При поступовому виключенні всіх цих факторів ви зможете дізнатися, що саме викликає алергію .
4
Здайте аналіз крові з вени на антитіла. Це найпоширеніший метод діагностики алергії.
5
Дослідження шкіри теж є показовим при обстеженні. Пройдіть процедуру пік-тестування, при якій вам належить невеликий укол (1 мм під шкіру). Вам введуть трохи передбачуваного речовини, яка викликає алергію . Не турбуйтеся про безпеку таких проб. Вони абсолютно нешкідливі завдяки мінімальним дозам речовини, що перевіряє наявність алергії. Подібні проби роблять навіть дітям.
6
Спробуйте діагностувати алергію за допомогою різних лабораторних методів. Деякі з них проводять тільки в умовах стаціонару під строгим наглядом лікаря. Після отримання результатів усіх досліджень вам поставлять точний діагноз. Це і особисте опитування, і розгляд реакції організму пацієнта на лікування.