Як в Фотошопі виділити очі. Як виділити 2 очі в фотошопі.

Для корекції і ретуші фотографії може знадобитися виділити її окремі фрагменти. Наприклад, ви хочете змінити колір очей, прибрати нездорову червоність білків або наростити вії - для успішної реалізації задуму вам буде потрібно виділити очі і скопіювати їх на окремий шар.
Інструкція
1
На панелі інструментів виберіть Lasso Tool («Лассо»). Обведіть очей, затиснувши ліву клавішу миші. Це виділення можна коригувати. В меню Select («Виділити») використовуйте опцію Transform Selection («Змінити виділення»). Клацніть правою клавішею миші всередині виділеної ділянки і виберіть команду Warp («Деформувати»). Підчепите мишкою вузлову точку і, переміщаючи її, змініть виділення відповідно до форми очі .
2
Щоб виділити обидва очі , на панелі властивостей натисніть кнопку Add to selection («Додати виділення») і обводьте їх по черзі. Правда, при цьому треба мати на увазі, що коригувати доведеться відразу два виділених ділянки, а це не завжди зручно.
3
Можна використовувати інструмент Elliptical Marquee Tool («Овальне виділення») з групи M. Використовуйте опції Transform Selection і Warp, щоб змінити правильний еліпс до потрібної форми.
4
На панелі інструментів виберіть Pen Tool («Олівець»). Обведіть очей, клацаючи лівою клавішею, з невеликими інтервалами. Потім відзначте інструмент Direct Selection Tool («Управління виділенням») з групи А і клацніть мишкою по контуру. На виділенні з'являться керуючі вузлики. Підчепите їх мишкою і, змінюючи положення, відкоригуйте форму виділення.
5
Натисніть Q, щоб активувати режим виділення швидкої маски. Встановіть кольору за замовчуванням - це можна зробити за допомогою гарячої клавіші D. Виберіть інструмент Brush Tool («Кисть») і починайте зафарбовувати очі . Частина зображення при цьому покриється прозорою червоною плівкою. Щоб видалити маску, поставте кольором переднього плану білий і проведіть кистю по зафарбовані ділянки.
6
Знову натисніть Q, щоб повернутися в звичайний режим. Зараз у вас виділено все зображення, крім очей. Використовуйте поєднання Ctrl + Shift + I, щоб інвертувати виділення. Можна також застосувати команду Inverse з меню Select.