Як з pdf витягти текст.

Формат pdf дозволяє зберігати завантажені на комп'ютер документи, книги, реферати в їх первинному вигляді. Вони відкриваються за допомогою спеціальної програми Adobe Reader. Для вилучення тексту з pdf можна скористатися кількома способами.
Вам знадобиться
  • - текст у форматі pdf;
  • - програма для читання pdf-файлів (Adobe Reader);
  • - встановлена OCR-програма;
  • - програма -конвертер pdf-файлів;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Дізнайтеся версію встановленої на вашому комп'ютері програми Adobe Reader. Для цього виберіть на робочому столі ярлик з назвою програми, правою кнопкою миші, в виплив меню виберіть пункт «Властивості» (варто самим останнім). У віконці навпроти іконки програми буде стояти назва Adobe Reader, а після нього йде цифра. Вона уособлює собою версію (наприклад, Adobe Reader 9). Самі останні версії - 9 і 10.
2
Відкрийте необхідний для вилучення текст у форматі pdf. Якщо у вас на комп'ютері встановлена одна з останніх версій програми Adobe Reader, то там є функція «Зберегти як текст»/Save as text. Виберіть дану команду, і текст документа стане доступним для редагування.
3
Також для вилучення абзацу тексту існує інструмент «Виділення»/Text select. Скористайтеся ним при роботі з необхідним для коригування фрагментом тексту . Розтягніть прямокутник на весь необхідний вам уривок. Використовуйте праву кнопку миші, щоб скопіювати виділений ділянку. Він збережеться в буфері обміну. Відкрийте використовуваний вами редактор текстів. Вставте копіювати текст. Відредагуйте його на ваш розсуд.
4
Бувають ситуації, коли текст захищений від копіювання та виправлень. У даному випадку використовуйте спеціальні програми для розпізнавання тексту . Це може бути як одна з OCR-програми (наприклад, OmniPage або ABBYY FineReader); програма-конвертер (ABBYY PDF Transformer та ін.)
5
Самий елементарний спосіб конвертувати файл у форматі pdf для виправлення - онлайн-ресурси. Наприклад, http://www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter/. Він дозволяє завантажити вихідний файл будь-якої величини, не вимагає електронної пошти. Зайшовши на сторінку, виберіть «Обзор». Вкажіть шлях до вихідного файлу. Для підтвердження вибору використовуйте кнопку Upload and Convert. Через деякий час програма видасть вам готовий для редагування файл в текстовому форматі.