Як вислати пароль на пошту. Як вислати пароль автоматично.

Серед комп'ютерних користувачів небагато знайдеться людей, які не знайомі з системою паролів. Паролі необхідні скрізь - і для створення облікових записів на комп'ютері, і для реєстрації на сайтах. Іноді виникає необхідність переслати один з паролів по електронній пошті.
Інструкція
1
Така необхідність найчастіше з'являється при бажанні відновити свій пароль , якщо ви його забули і не можете авторизуватися. В цьому випадку висилкою пароля займається адміністрація сайту і використовує для цього автоматичну систему з відновлення даних.
2
Зайдіть на сайт, пароль до якого був загублений. Біля осередки для авторизації натисніть текстову посилання «Забули пароль » або аналогічну запис. Коли на екрані з'явиться сторінка з порожнім вікном для введення електронного ящика, введіть його адресу і натисніть на ОК або «Далі».
3
Відкрийте в новій вкладці сторінку з потрібним поштовим сервером, увійдіть в пошту і перевірте розділ «Вхідні». Серед нових листів ви побачите повідомлення від адміністрації сайту, де буде прописана інформація про вашому паролі.
4
Деякі сайти воліють працювати не з автоматичною системою відновлення, а з сторінкою введення контрольних питань. Ці питання були прописані в процесі реєстрації на сайті, і відповіді на них служать підставою для відновлення пароля. Досить часто виникають ситуації, коли користувач не пам'ятає відповіді. В цьому випадку пароль створюється автоматично і також висилається на електронну пошту.
5
Для отримання нового пароля використовуйте посилання «Забули пароль » і дійдіть до сторінки з секретним питанням. Ведіть довільний відповідь і натисніть на «Далі» або «Продовжити».
6
На екрані з'явиться повідомлення, що ви отримаєте новий пароль на додатковий електронний ящик, який вказували в процесі реєстрації. Введіть у відповідне вікно адресу другий пошти і натисніть «Продовжити» або на аналогічний запис.
7
Відкрийте в паралельній вкладці сторінку з додатковим ящиком і перевірте нові повідомлення. Знайдіть лист, відправлений з сайту з новим тимчасовим паролем, і перепишіть потрібну інформацію.