Як подивитися внутрішній ip.

Внутрішній IP-адреса присвоюється користувачу для роботи в локальній мережевому оточенні і при доступі до внутрішніх даних мережі. Він не використовується при виході в інтернет і з'єднанні з вшешнімі серверами. Внутрішній IP можна дізнатися кількома способами, доступними за замовчуванням в системах сімейства Windows.
Інструкція
1
Перейдіть в меню «Пуск» - «Панель управління» - «Перегляд стану мережі та завдань» - «Зміна параметрів адаптера». У вікні клікніть правою клавішею миші на активному локальному підключенні і виберіть меню «Стан». Потрібний ярлик може мати назву «Підключення по локальній мережі» або збігатися з ім'ям провайдера.
2
У вікні, натисніть на посилання "Відомості». На екрані з'являться параметри поточного підключення, в тому числі використовуваний IP-адресу. Щоб швидко перевірити використовуваного IP ви також можете натиснути правою клавішею миші по іконці локальної мережі в треї і вибрати параметр «Стан».
3
Щоб дізнатися використовуваний адресу для підключення до локалке, можна скористатися командним рядком. Клікніть по меню «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок». Також ви можете знайти консоль, ввівши запит cmd в рядку пошуку програм меню «Пуск».
4
У новому вікні введіть таку команду: ipconfig/allНа екран будуть виведені всі поточні параметри мережевої карти. Адреса буде вказана в рядку «IP-адреса» розділу Ethernet.
5
Якщо вам необхідно відредагувати певні параметри вашої мережі, скористайтеся меню Панелі управління Windows. Перейдіть в «Зміна параметрів адаптера", правою клавішею миші на піктограмі використовуваного локального підключення та виберіть «Властивості». У списку виберіть використовуваний тип протоколу (найчастіше Ipv4), після чого знову клікніть «Властивості». Вам відкриється вікно редагування параметрів.
Корисна порада
Деякі інтернет-провайдери вказують локальні адреси в довідкових документах, які видаються при підключенні до інтернету. Якщо вам не вдається знайти точний локальний IP, скористайтеся листком з реквізитами, який ви отримали після укладення договору з компанією. Можливо, всі потрібні дані вказані саме там.