Як швидко змінити ip. Як самому змінити ip.

При веб-серфінгу нерідко виникає необхідність швидкої зміни ip-адреси. Для цього ви можете використовувати ряд способів, серед яких можна виділити як використання спеціалізованого програмного забезпечення, так і роботу з відповідними веб-сервісами.
Інструкція
1
Найбільш простим і швидким способом для зміни ip-адреси є робота з додатками, подібним програмі Hide my Ip. Розглянемо їх використання на прикладі цієї програми. Скачавши її на адресу http://www.hide-my-ip.com/?l=ru, встановіть її на ваш комп'ютер і запустіть. Після запуску програма з'явиться в треї. Натисніть на неї мишкою і відкрийте її робоче вікно. Налаштуйте її відповідно вашим потребам на даний момент - виберіть країну, ip-адреса якої необхідно використовувати, а також налаштуйте періодичну випадкову підміну ip-адреси, якщо це необхідно. Після здійснення дій, для яких підміна ip-адреси була необхідна, закрийте додаток, відключивши підміню ip і натиснувши на кнопку «вихід».
2
У разі якщо попередній спосіб вам не підходить, використовуйте програму Proxy Switcher. Скачайте її за адресою http://www.proxyswitcher.com/і встановіть на жорсткий диск вашого комп'ютера. Після першого запуску завантажте список проксі-серверів і запустіть їх аналіз на працездатність. Відсортуйте їх за часом відгуку - чим цей параметр менше, тим швидше тим швидше буде відбуватися завантаження потрібної вам сторінки. Виберіть підходящий вам сервер, після чого натисніть на нього правою кнопкою мишки і виберіть з меню, що випадає «switch to this server». Майте на увазі, що для прямого з'єднання недостатньо просто закрити вікно програми, необхідно попередньо натиснути на кнопку «Direct connection».
3
Ви також можете використовувати можливості анонімайзерів, подібних сервісу http://timp.ru/. Перейдіть на сайт, після чого виберіть потрібний вам сервер і введіть адресу потрібного вам ресурсу в адресний рядок на сайті. Натисніть на конпку «Вперед», після чого для зміни ip вам буде необхідно просто вибрати інший проксі-сервер.
4
Якщо ваш модем підтримує функцію динамічного ip-адреси, то ви можете обійтися без використання сторонніх сервісів і програм. В цьому випадку вам потрібно зайти у внутрішнє меню модему і провести настроювання, згідно з якою при кожному підключенні вам надаватиметься новий ip-адресу. Після чого перезавантажте модем вручну або за допомогою внутрішнього програмного меню, здійснивши перепідключення.
Корисна порада
Для перевірки дії щодо зміни або підміні ip-адреси використовуйте сервіси, подібні http://2ip.ru/. З його допомогою ви зможете побачити, чи надійно ви приховали той факт, що ваш ip-адреса змінений, або прихований.