Як в пошту вставити своє фото. Як вставити фото в пошті.

Фотографія , використана користувачем в електронній пошті, - своєрідна візитка, по якій вас дізнаються ваші колеги та друзі. До того ж зображення допоможе всім вашим одержувачам краще зорієнтуватися в прийшла поштою, а відповідно, швидше знайти і прочитати повідомлення.
Інструкція
1
Функцію додавання фотографії в електронну пошту підтримують всі ресурси. Для цього достатньо заглянути в меню «Налаштування» і зробити необхідні зміни.
2
Наприклад, в «Яндексі» потрібно з меню «Пошта» зайти в «Налаштування» і вибрати пункт «Інформація про відправника», де вказуються ваше дані: ім'я, адресу, підпис і портрет. Зайшовши в цей розділ, ви можете написати, під яким ім'ям і з якою підписом до ваших одержувачам будуть приходити повідомлення від вас. А щоб вас змогли дізнатися, додайте своє фото.
3
Для цього в розділі «Мій портрет» (він розташовується праворуч на сторінці) виберіть пункт «Завантажити портрет», в даному випадку потрібно буде знайти зображення в надрах вашого комп'ютера, або «Сфотографуватися», що можливо при наявності веб- камери. Максимальний розмір фотографії повинен бути не більше 200 кб.
4
На «Майл. ру »для додавання в електронну скриньку фотографії з головної сторінки поштового сервісу зайдіть в розділ« Ще »і виберіть пункт« Настройки ». У наступному вікні вам потрібно знайти опцію «Анкетні дані» і перейти за цим посиланням для внесення необхідних змін. На сторінці, в центрі знайдіть прямокутник для зображення і клацніть на розташовану під ним напис «Додати/змінити фото».
5
Оберіть місце розташування фотографії - її можна завантажити з комп'ютера, додати з альбому на проекті «Мій світ», витягнути з інтернету або зробити за допомогою веб-камери. Після налаштуйте зображення, кадріруя потрібний його фрагмент, і збережіть внесені зміни.
6
В «Рамблере» встановити зображення як головного можливо зі сторінки http://id.rambler.ru/profile/avatar?back=http://mail.rambler.ru&rname=mail, де вам достатньо лише вказати , звідки потрібно завантажити фотографію.
7
Подібні функції додавання фотографії в свою електронну скриньку підтримують всі поштові сервіси інтернету.
8
Зверніть увагу, що найбільш поширеними для додаються зображень форматами є JPEG (JPG), BMP, GIF (статичне зображення), PNG і TIFF.