Як повернути подарунковий сертифікат.

Подарунковий сертифікат - це невелика, зазвичай пластикова, карта, по якій в майбутньому можна здійснити покупку в певному магазині або скористатися послугами певного салону, пред'явивши її адміністратору. На жаль, бувають випадки, коли подарунковий сертифікат не потрібний (знайшовся подарунок получше, обдаровуваний не користується такими послугами і т.д.). Що робити в такому випадку, як повернути подарунковий сертифікат назад і чи можливо це?
Інструкція
1
Будь подарунковий сертифікат має певний термін дії, і якщо до цього часу він не був використаний, то пропозиція автоматично стає недійсним. В таких випадках повернути подарунковий сертифікат фірмі не представляється можливим. Якщо ж термін дії подарункового сертифікат а не минув і за якоїсь причини необхідно повернути його в магазин, виконайте ряд наступних дій.
2
Візьміть подарунковий сертифікат , а також чек до нього і з'явитеся в магазин. Поясніть адміністратору причину повернення сертифікат а і пред'явіть чек. У разі, якщо адміністратор відмовляє вам у поверненні коштів за карту і прийом її назад, скористайтеся своїм правом відмовитися від виконання договору купівлі-продажу і вимагайте повернення сплаченої суми юридичним шляхом.
3
Для цього напишіть заяву в подвійному екземплярі на ім'я директора магазину або компанії про відмову від виконання договору купівлі-продажу або договору про виконання робіт, посилаючись на Закон РФ «Про захист прав споживачів»; вкажіть в заяві причину відмови від подарункового сертифікат а й умови, на яких ви збираєтеся повернути придбаний раніше сертифікат (повернення грошей).
4
Передайте заяву адміністратору або директору магазину (фірми). При цьому необхідно, щоб на кожному з примірників стояла печатка компанії та дата прийому заяви, які повинні бути поставлені співробітником фірми або самим керівником; дочекайтеся відповіді компанії.
5
Поверніть сертифікат і отримаєте гроші за нього, в разі, якщо фірма готова виконати ваші умови; зверніться до суду для захисту своїх інтересів, якщо компанія з якоїсь причини, яка повинна бути вмотивована в листі-відповіді, відмовила вам у поверненні коштів за подарунковий сертифікат або не дала відповіді у 14-денний термін. При цьому в суд необхідно буде надати чек, який свідчить про покупку, саму карту, а також другу заяву, яке є у вас на руках, відповідь компанії з відмовою, якщо такий послідував.
Зверніть увагу
Сума подарункового сертифіката може бути різною, залежно від вибору клієнта і пропозицій фірми. Зробити покупки в подальшому можна за сертифікатом саме на ту суму, яка на ньому є. Сьогодні дуже часто подібного роду карти підносяться як подарунки, щоб обдаровуваний сам міг скористатися певною послугою або придбати собі те, що дійсно необхідно.
Беручи подарунок , ви добре знаєте, як себе вести, адже цьому вчать з дитинства. Але бувають обставини, коли подарунок необхідно повернути дарувальнику. Не всі готові до такої ситуації і уявляють, як відмовитися від презенту так, щоб не зачепити почуття того, хто підніс його.
Інструкція
1
В першу чергу завжди дякуйте за подарунок . Навіть якщо ви не можете його прийняти, вам дорого увага і турбота, яку до вас проявили. Якщо подарунок надійшов поштою або його приніс кур'єр, все одно постарайтеся подякувати дарувальника особисто, зателефонувавши йому. Якщо подарунок був піднесений публічно, постарайтеся відмовитися від нього в приватній обстановці.
2
Висловіть свої співчуття з приводу того, що ви не можете прийняти такий щедрий дар. Дайте зрозуміти, що вибір дарувальника прекрасний, але існують обставини, за якими ви змушені відмовитися.
3
Поясніть причину, з якої ви не можете прийняти подарунок . Якщо це офіційний презент і взяти його суперечить принципам компанії, краще написати відправнику лист, в якому процитувати той пункт, який забороняє вам приймати подібні дари. Якщо це подарунок для вашої дитини, і ви не можете дозволити йому мати такі речі, або презент для вас, але ви не приймаєте настільки дорогі дарунки не від родичів, відверто скажіть про це. Домовляйтеся відкрито і прямо, щоб в майбутньому уникнути подібних ситуацій з дарувальником, адже якщо ви злукавив він може піднести вам іншим разом щось схоже і неприємна ситуація повториться.
4
Повертайте подарунок разом з упаковкою, зберігаючи його максимально запечатаним. Тоді дарувальник, бути може, зможе його повернути в магазин і уникнути даремних витрат і дорогого нагадування про події.
Зверніть увагу
Якщо дарувальник відмовляється прийняти назад подарунок, піднесений вам як співробітнику корпорації, повідомте про це вищестояще начальство, приклавши наявну переписку.
Корисна порада
Якщо ви отримали в подарунок щось, що має явний сексуальний підтекст, від людини, яка до вам не настільки близький, ви маєте повне право відіслати подарунок без важливих жалю і пояснень.