Як відео розділити на фото.

При обробці відеозаписів нерідко виникає ситуація, коли необхідно розділити доріжку на окремі кадри. Цей метод, як правило, застосовують при заміні фону у відео. Для реалізації такої функції необхідна наявність спеціального ПЗ.
Вам знадобиться
  • - Adobe Premier;
  • - Video to Picture converter.
Інструкція
1
Витяг кадрів здійсненно за допомогою багатьох потужних відеоредакторів. Для початку спробуйте виконати цю процедуру в програмі Adobe Premier Pro. Завантажте інсталяційні файли цієї утиліти. Виконайте установку програми.
2
Перезавантажте комп'ютер. Відкрийте редактор Adobe Premier. Перейдіть до вкладці «Файл» і натисніть кнопку «Новий проект». Тепер виберіть пункт «Додати» в підменю «Файл».
3
Вкажіть потрібне відео, використовуючи запущене меню провідника. Зачекайте, поки назву обраного файлу відобразиться в проекті. Тепер відкрийте меню «Вид» і знайдіть пункт «Смуга візуалізації». Активуйте цю функцію.
4
Перемістіть оброблюване відео в з'явилося поле в нижній частині робочого вікна. Клацніть правою кнопкою миші по смузі візуалізації і активуйте пункт «Відобразити розкадрування».
5
Почекайте деякий час, поки програма розділить весь відеофайл на окремі зображення. Очевидний мінус даної програми в тому, що всі потрібні кадри необхідно зберігати вручну. Природно, редагувати певні фото можна навіть без вилучення з проекту.
6
Якщо ви хочете швидко розділити avi-відео на кадри, встановіть програму Video to Picture converter. Відкрийте вкладку Open і виберіть потрібний файл. Тепер натисніть кнопку Output Format і виберіть jpg або bmp.
7
В поле Output Size вкажіть ширину і висоту отриманих кадрів. Обов'язково заповніть поле Output Rate. Вкажіть кількість кадрів, яке буде вилучено з кожної секунди відеозапису. У кожній секунді відеодоріжки, як правило, міститься 25-30 зображень.
8
Натисніть кнопку Start і дочекайтеся створення потрібної кількості зображень.
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що для зберігання великої кількості картинок у форматі bmp вам буде потрібно багато вільного простору на жорсткому диску. Заздалегідь підготуйте один з розділів вінчестера.