Як бачити невидимок в Агента. програма з виявлення невидимок в агента.

В процесі користування безкоштовним додатком Агент для Mail.ru деколи виникає відчуття, що користувачі, що знаходяться в офлайні, не завжди відсутні насправді. Оскільки Агент дозволяє встановлювати невидимий статус, серед відсутніх цілком можуть бути і невидимки.
Інструкція
1
Для того щоб перевірити невидимий статус вашого знайомого, перевірте, який версією програми він користується. Якщо на комп'ютері встановлений Агент ранніх версій, відправте просте повідомлення, типу «Привіт». При статусі оффлайн ви отримаєте відповідь, що даний користувач прочитає лист, як тільки стане онлайн. Якщо ваш знайомий дійсно онлайн, але невидимий, повідомлення буде відразу доставлено. З іншого боку подібні версії Агента зустрічаються вже досить рідко.
2
Набагато ефективніше скористатися посиланням на «Мир». Знайдіть у списку контактів ім'я вашого знайомого і підведіть до нього курсор. Поруч з курсором з'явиться віконце, в якому натисніть на пункт «Мир». Як тільки на екрані з'явиться сторінка користувача на сайті «Мій світ», подивіться на значок з правого боку профілю. Якщо ваш знайомий знаходиться в мережі, то ви побачите статус «на сайті».
3
Також можна визначити невидимку в Агенті за допомогою функції «Додати контакт». У цьому випадку існує два варіанти дій. Відкрийте Агент, тільки без авторизації. Зареєструйте новий профіль, увійдіть на створену сторінку і натисніть на «Додати контакт». У який з'явився порожньому віконці напишіть ім'я «невидимого» користувача. Після того, як ви натиснете на «Пошук», програма виведе на екран список імен. Якщо ваш знайомий дійсно не в мережі, то він виявиться в цьому списку, і поруч з його ім'ям ви побачите червоний значок «оффлайн».
4
Посилання «Додати контакт» може бути корисною і при авторизації в додатку Агент. Натисніть на посилання і відзначте у вікні, пункт для E-Mail або номера ICQ. Потім напишіть в порожньому осередку потрібну інформацію і натисніть на «Пошук». В з'явилася таблиці відшукайте серед результатів псевдонім вашого знайомого, і з лівого боку побачите значок його реального статусу.