Як включити gzip стиск.

Gzip стиск дозволяє зменшити обсяг даних, що відправляються користувачеві при завантаженні сторінки в інтернеті. Це дає можливість значно збільшити швидкість появи сайту у вікні браузера завдяки спеціальному використовуваному алгоритмом динамічної компресії.
Вам знадобиться
  • - Хостинг, що підтримує редагування php.ini;
  • - FTP-клієнт.
Інструкція
1
Для включення режиму стиснення Gzip потрібно скористатися спеціальною директивою в php.ini. Даний файл дозволяє настроїти виконання скриптів, написаних на мові програмування PHP, що дає можливість тонше налаштувати роботу всіх програм, що виконуються на сервері. Відкрити php.ini можна за допомогою будь-якого текстового редактора. Розташування файлу залежить від налаштувань вашого хостера і програмного забезпечення, використовуваного на серверах.
2
Перейдіть за допомогою FTP-менеджера на ваш сайт або скористайтеся панеллю керування хостинг-провайдера. Деякі компанії дозволяють користувачам редагувати файли налаштувань безпосередньо, через вікно редактора, вбудованого в контрольну панель. Якщо пункт меню зміни php.ini відсутня, а переглядаючи структуру сайту через FTP ви не можете знайти місце розташування файлу, на вашому хостингу зміна подібних налаштувань відключено.
3
Якщо вам відомо, що хостер дозволяє здійснювати настройку php.ini, однак ви не можете знайти цей файл, створіть документ info.php і введіть код: Збережіть зміни у файлі і завантажте його на сервер, а в адресному рядку браузера вкажіть відповідний шлях (наприклад, http://ваш_сайт/info.php).
4
На сторінці, що з'явилася будуть виведені параметри налаштування PHP. У рядку Loaded Configuration File буде прописаний адреса php.ini.
5
Скачайте конфігураційний файл на комп'ютер і відкрийте його за допомогою будь-якого текстового редактора. Для цього клікніть правою клавішею миші на документі і виберіть пункт «Відкрити за допомогою».
6
У вікні знайдіть наступний рядок: zlib.output_compression = OffЗаменіте її значення на On: zlib.output_compression = On
7
Збережіть внесені зміни і завантажте файл за допомогою FTP-клієнта назад на сервер, виконавши заміну. Gzip стиск включено.
8
Перейдіть на сайт і протестуйте роботу стиснення через різні браузери. Якщо виникають проблеми при завантаженні сторінок, Gzip слід відключити.