Як включити гру у вікні. Як запустити гру у віконному режимі.

Грати у віконному режимі часто буває зручніше, ніж в повноекранному. Наприклад, якщо ви попутно ведете з ким-небудь переписку і потрібна можливість швидкої зміни активного вікна. Або якщо ви вирішили розвіяти офісну тугу, але в будь-яку хвилину за спиною може виникнути незадоволене обличчя начальника. Віконний режим практично необхідний і в тому випадку, якщо ви вирішите пограти в якусь стару гру . Дозвіл ігр 90-х і початку двотисячних років дуже низьке за мірками сучасних моніторів, тому в повноекранному режимі якість зображення стає занадто поганим.
Інструкція
1
Більшість сучасних ігор мають вбудований віконний режим, встановити який можна, вибравши відповідний пункт у налаштуваннях. Для цього відкрийте в головному меню гри розділ «Опції», «Параметри» або аналогічний. Знайдіть пункт «Віконний режим», «Запускати гру у віконному режимі?» Або аналогічний. Встановіть галочку, підтвердіть.
2
Іноді детальні налаштування гри запускаються окремим ярликом, який може називатися Game Config, Game Option або «Настройки». Він знаходиться в папці з грою.
3
Якщо в меню гри не передбачено включення віконного режиму, натисніть сполучення клавіш ALT + Enter в момент, коли гра запущена. Багато програм реагують на цю команду і згортаються з повноекранного режиму у віконний.
4
Віконний режим можна задати за допомогою командного рядка ярлика гри. Для цього створіть на робочому столі ярлик необхідної гри або виберіть вже існуючий. Клікніть правою клавішею миші, виберіть пункт «Властивості». Знайдіть рядок з повною адресою гри. Наприклад, C: Program FilesBest GameGame.exe. У самому кінці після закривають лапок поставте пробіл і допишіть -window. Більшість ігор успішно сприймають дану позначку і запускаються в вікні.
5
Вищеописаний спосіб в рідкісних випадках може мати суттєвий мінус. Буває, що гра, одного разу отримавши команду запуску в віконному режимі, запам'ятовує її як значення за замовчуванням і навіть після видалення позначки -window все одно продовжує працювати в вікні. Щоб повернути можливість запуску повноекранного режиму, потрібно додати замість -window позначку -full screen.
6
Для деяких ігор необхідні особливі команди. Знайти їх зазвичай можна на сайті виробника в розділі технічної підтримки. Крім того, якщо в грі є протестований офіційний віконний режим, способи його включити теж неодмінно будуть описані на сайті розробників.
7
На жаль, запустити гру в вікні не завжди представляється можливим. Наприклад, якщо мінімальне передбачене розробниками дозвіл гри одно поточним вирішенню вашого екрану. У подібних випадках ніякі маніпуляції з грою, швидше за все, не приведуть до позитивного результату.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wkZ4dusRNWE