Як включити кондиціонер без пульта.

Кондиціонер сьогодні, мабуть, невід'ємна частина інтер'єру будь-якого офісу, будинку, квартири. Він дозволяє підтримувати в приміщенні оптимальні кліматичні умови, необхідні для життя людини в різні сезони року. Як правило, включаються системи кондиціонування за допомогою спеціального пульта дистанційного керування, але бувають випадки, коли в найпотрібніший момент цього самого пульта не чиниться під руками.
Інструкція
1
Уважно огляньте кондиціонер і перевірте, чи є проводка для нього. Бувають випадки, що з'їжджаючи з офісів, старі господарі залишають лише ящик в приміщенні, а необхідні дроти вилучають або рвуть. У випадку, якщо ви впевнені, що ваш кондиціонер повністю працездатний, зробіть наступні дії.
2
Огляньте лицьову частину панелі кондиціонера. Знайдіть трохи нижче шторок пристрої невелику пряму пластикову кришку в тон самого кондиціонера. Візьміть її з двох сторін (з різних боків) пальцями і підніміть акуратно до верху. Для цього необхідно трошки натиснути на неї і потягнути вгору.
3
Огляньте панель під піднятою кришкою і знайдіть там кнопку. Кнопка залежно від моделі і виробника може знаходитися і праворуч, і ліворуч. Найчастіше вона має індикатор підсвічування. Якщо підсвічування є, то при робочому стані кондиціонера вона буде світитися зеленим або помаранчевим кольором. Під кнопкою, як правило, є і напис або on off, або operation.
4
Натисніть на виявлену кнопку і потримайте кілька секунд. Кондиціонер має запрацювати. Перевірте, який повітря дме з шторок. Якщо йде холодний, а потрібно теплий, натисніть на кнопку ще раз, але при цьому не утримуйте пальцем.
5
Слід знати, що за допомогою передньої панелі кондиціонера можна включити пристрій тільки в автоматичному режимі, а от для зміни температури необхідна наявність пульта дистанційного керування.