Як всіх виділити на фотографії. Як підсвітити кнопки низька панель.

Роблячи фотомонтаж, дизайнери часто потребують того, щоб виділити всіх, хто зображений на фотографії . Найпростіший спосіб створити виділення в програмі Adobe Photoshop - скористатися режимом Швидкої маски - Quick Mask. Більш складний спосіб - коригування рівня порога. Він дозволяє виділити найдрібніші деталі, наприклад, пасма волосся.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop, зображення
Інструкція
1
Зробіть фоновий шар - звичайним. Для цього клікніть два рази по ньому в палітрі шарів лівою кнопкою миші. Збережіть файл з розширенням Psd. На бічній панелі інструментів відшукайте кнопку у вигляді пунктирного гуртка. натисніть і потрапите в меню Швидкої Маски. Відкоригуйте її прозорість і колір. Коли установки виконані, починайте роботу в режимі Швидкої Маски.
2
Працювати в цьому режимі можна інструментами малювання (Airbrush, brush, pen і т.д). Зафарбовуйте об'єкти, які хочете виділити. Не дивуйтеся, що закрашуєте зображення, згодом це фарбування перетвориться в виділення. Не бійтеся експериментувати з типом інструменту, пробуйте малювати пензлем з жорсткими і м'якими краями, олівцем напівтвердих і м'яким.
3
Коли закінчите фарбувати, натисніть Exit Quick Mask. Зображення перейде в інший режим, замість колірного виділення з'явиться контурне. Фон теж виявився виділеним. Нехай це вас не засмучує. Знайдіть меню Select і увійдіть в нього і клікніть мишею по Inverse. В результаті цієї маніпуляції виділені будуть тільки об'єкти.
4
Якщо об'єкти досить контрастні, то можна використовувати інструмент Магнітне ласо з панелі інструментів. Знайдіть його на панелі - це кнопка із зображенням ласо. Клацніть по кнопці з Лассо, і коли вона активізується, починайте роботу. Лівою кнопкою миші фіксуйте точки по межі об'єкта. Чим чим більше буде точок, тим точніше буде кордон. Коли закінчите, відпустіть кнопку - отримаєте виділений об'єкт.
5
Якщо у об'єктів багато дрібних деталей, можна виділити всіх, використовуючи коригування рівня порога. Зробіть фоновий шар - звичайним, двічі клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Потім продублюйте його, перетягнувши мишею на значок New Layer. Працюйте у верхньому шарі. Увійдіть в меню Image -> Adjust -> Threshold і рухаючи повзунок з боку в бік, оцініть зміною різкості і контрастності. Коли фон буде білим, а зображені на ній об'єкти - чорними, натисніть OK.
6
Перейменуйте шар в Threshold - поріг. На панелі інструментів знайдіть «Чарівну паличку», увімкніть опцію Contiguous ,, опцію Tolerance встановіть на низьке значення і виділіть чорні силуети об'єктів.
7
Коли виділіть об'єкти в шарі Threshold, перенесіть виділення на основний шар. Клікніть значок очі на палітрі і зробіть його невидимим. Побачите, що з'явиться контур навколо силуетів об'єктів, які необхідно виділити. Виділіть вихідний шар на палітрі і натисніть іконку Add Layer Mask. Все, що виділено - стало маскою шару.
Зверніть увагу
Інструмент магнітне ласо добре працює тільки на фотографіях з високою контрастністю. На інших зображеннях цим інструментом буде складно виділити деталі об'єктів.
Корисна порада
Поекспериментуйте з Маскою шару після коригування рівня порога. Можна досягти цікавих ефектів, змінюючи тон, інтенсивність та ін. Це буде нешкідливо для зображення, тому зміни зберігатися тільки в Масці.