Як зробити дверцята.

Відкриті полки зустрічаються в багатьох квартирах. З їх використанням сполучені деякі незручності. Справа в тому, що на відкритих полицях частенько лежать в безладді папери, книги, косметика, іграшки і канцелярія. А все тому, що відкриті полиці зазвичай першими потрапляють на очі. Позбутися від безладу на полицях або хоча б замаскувати його вам допоможуть дверцята, яким при бажанні можна надати будь-яку форму, на яку вистачить фантазії. Так що запасіться матеріалами та інструментами і вперед.
Вам знадобиться
 • Сама книжкова полиця, на яку ви маєте намір навісити дверки;
 • Лист древесноволокнистой плити завтовшки 15 мм і рештою розмірами по габаритам полки;
 • Олівець з лінійкою;
 • Наждачний бумага;
 • Электролобзик;
 • Респиратор;
 • Водоэмульсионная фарба улюбленого кольору;
 • Малярська кисть;
 • Дриль і плоске свердло (2,5 см);
 • Чотири плоскі дверні петлі;
 • Шурупи;
 • Шило.
Інструкція
1
При покупці древесноволокнистой плити відразу попросіть, щоб вам відпиляли її до необхідного розміру - так ви заощадите свої сили і час. Розділіть плиту навпіл за допомогою олівця. Якщо ви хочете дверки зробити фігурними, просто накресліть посередині звивисту лінію. Наприклад, накресливши зиґзаґоподібну лінію, ви отримаєте в результаті дверки з зигзагоподібними контурами.
2
Зробіть електролобзиком акуратненький пропив по накресленої звивистій лінії. Не забувайте користуватися респіратором або хоча б марлевою маскою. Гарненько зачистите наждачним папером отпіленние краю, адже фарба «з'їсть» відстань між дверцятами на цілий міліметр. Якщо ж щілину буде недостатньою, дверки будуть залипати.
3
Тепер беріть дриль і вставляйте в неї плоске свердло. Вам необхідно буде зробити дрилем в кожній з дверцят по отвору для пальця. А становище цих отворів буде прямо залежати від форми дверцят. Зробіть зі шматка наждачного паперу трубочку і відшліфуйте нею краю отвору. Тут потрібна мелкозернистая шкурка, щоб зробити краї отворів гладкими.
4
Тепер пофарбуйте дверки водоемульсійною фарбою, причому робіть це в два шари, завдаючи другий шар лише після висихання першого.
5
Визначте місце, де знаходитимуться петлі для ваших дверей. Для цього шилом наколи отвори під шурупи. Слід спочатку пріворачівать петлі до дверкам, а вже потім і дверки до стінок полки. У висновку вам залишилося лише спробувати, чи відкриваються дверки. У разі якщо вони залипають, просто почистіть краю дверцят наждачним папером. Це все.
Автомобілі компанії Ламборджині є одними з найдорожчих у світі. Відомі вони не тільки завдяки своїм ходовим якостям, а й особливостями конструкції. Багато автолюбителів, які займаються тюнінгом свого авто, мріють про механізм відкриття дверей, який був застосований в Ламбо. Крила машини відкриваються не в горизонтальній площині, а у вертикальній, що деяким здається дещо екзотично і зручно.
Вам знадобиться
 • - креслення конструкції;
 • - кріплення;
 • - газові амортизатори
Інструкція
1
Для початку необхідно скласти самостійно або придбати креслення механізму відкривання. Необхідно врахувати матеріал пристрою, який не допустить розгойдування дверей. Придбайте два газових амортизатора на двері, які враховуватимуть вага всієї конструкції. Креслення можна замовити в тюнінгових компаніях або у відповідних фахівців.
2
Виготовте необхідні компоненти. Найкраще для цього буде звернутися до фрезерувальнику і токарю, які здатні виконати дане завдання.
3
Підготуйте місце для установки. Зніміть передні крила для отримання доступу до передньої стійки. Виберіть місце таким чином, щоб двері могли щільно закриватися і чітко прилягала до ущільнювачів без будь-яких перекосів. Врахуйте те, що двері повинна закриватися і в горизонтальній площині. Механізм не повинен чіпляти кузов авто і обшивку. Постарайтеся уникнути втрати жорсткості кузова. При необхідності доведеться її підсилити за допомогою приварювання відповідних розпірок і кріплень.
4
Зберіть механізм відповідно до креслення. Намітьте місце кріплення і зафіксуйте механізм на двері і кузові. Найкраще це зробити за допомогою зварювання, хоча часто для фіксації використовують болти, але це не так надійно. Прикріплюйте механізм горизонтально, на рівні кріплення стійки. Рухливий важіль прикріпіть до двері .
5
Закрийте двері, притримуючи її на фіксованому рівні. Закріпіть підставу конструкції на передній стійці.
6
Налаштуйте за допомогою болтів кут відкривання двері , встановіть амортизатори. Місце для їх установки підберіть самостійно, але вони не повинні бути у відкритому стані розтягнуті до кінця і не повинні заважати один одному.
Корисна порада
Після затяжки всіх болтів поставте крила і перевірте працездатність двері. Можливо буде потрібно підгонка робочих поверхонь.