Як швидко розвинути пам'ять.

У сучасному світі інформація є найголовнішою цінністю при взаємодії з людьми. Забудькуватість, неорганізованість і просто відсутність уміння запам'ятовувати негативно відбиваються в повсякденному житті неприємностями і проблемами. Уміння запам'ятовувати і обробляти інформацію має бути обов'язковою якістю сучасної людини.
Інструкція
1
Запам'ятовуйте асоціативно, а не заучувати від початку до кінця. Пам'ять тренується краще при використанні цього способу, оскільки для того, щоб згадати, задіюється більше відділів головного мозку (кожен з яких відповідає за певну функцію і вид пам'яті) і легко запам'ятовується асоціація може допомогти згадати більш об'ємні і важливі відомості.
2
Тренуйте увагу, звертаючи його на будь-які дрібниці в що відбувається навколо. Саме уважність дозволяє людям ефективніше «повідомляти» головного мозку, що саме потрібно запам'ятати, а що «відсіяти». До того ж, добре розвинене увагу дозволяє більш швидко згадувати інформацію.
3
Використовуйте всі види пам'яті, які доступні людині: зорову, слухову і моторну одночасно. Яскравий приклад: у дитинстві багатьох людей вчать запам'ятовувати таблицю множення, промовляючи її і при цьому записуючи, представляючи таблицю в голові. Цей спосіб допоможе з'ясувати, який з видів пам'яті у вас працює краще за інших, і надалі використовувати тільки його.
4
Намагайтеся розкласти інформацію для запам'ятовування «по поличках»: якщо запам'ятати необхідно текст, то «стисніть» його в конспект, заучувати формули разом з прикладами рішень і т.д. Практика застосування дозволяє запам'ятовувати багато краще, ніж просто запам'ятовування, саме так у людини формуються навички протягом усього життя. Добре структуровані дані запам'ятовуються набагато легше.
5
Повторюйте інформацію, яку необхідно запам'ятати. Якщо не допомогли або опинилися складними попередні методи, то даний метод залишається останнім. «Зубріння» дозволяє запам'ятати будь-яку інформацію, все буде лише залежати від кількості вільного часу та обсягу інформації. До речі, натренувати пам'ять можна і цим методом, правда, навчиться в такому випадку можна лише запам'ятовуванню, а не обробці інформації.