Як відключити іммобілайзер на БМВ. підключення емулятора іммобілайзера для bmw.

Іммобілайзер являє собою складну систему-вимикач, за допомогою якої можна запобігти несанкціонованому доступу до автотранспортному засобу. Але робота іммобілайзера полягає не стільки в подачі звукового або світлового сигналу при спробі викрадення автотранспортного засобу, скільки у перешкоджанні самого викрадення. Однак іноді для запуску двигуна єдино правильне рішення - відключити штатний іммобілайзер на БМВ або іншому автомобілі.
Вам знадобиться
  • - автомобіль БМВ;
  • - емулятор.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до відключення іммобілайзера, уважно вивчіть конструктивні особливості цього пристрою. Як правило, стандартний іммобілайзер на БМВ складається з трьох основних компонентів: блоку управління, електромагнітного реле і ключа. Так от, саме електромагнітне реле виробляє розрив електропроводки при несанкціонованому проникненні.
2
Відключення іммобілайзера виконуйте безпосередньо в блоці управління двигуном. Цей прихований вимикач може бути відключений або фізично, або шляхом перерезиванія дроту, що йде від блоку управління двигуна до иммобилайзеру.
3
Відключаючи цей вимикач, обов'язково внесіть зміни в незалежну пам'ять блоку управління двигуном, яка відповідає за роботу даного блоку. Такі зміни, як правило, не зачіпають загальну роботу автотранспортного засобу, а лише тієї сторони, яка стосується включення автодвигуна.
4
Щоб відключити іммобілайзер, встановіть в блоці керування двигуном емулятор або ж виконайте доопрацювання автомобільної електричного кола. Як правило, емулятор являє собою плату, «начинену» мікропроцесором і певним набором електронних компонентів.
5
Зверніть увагу на те, що відключення іммобілайзера на БМВ, так само як і активація цієї установки, повинна здійснюватися власником автотранспортного засобу, адже саме у нього є спеціальний кодовий електронний ключ. Іншими словами, щоб відключити іммобілайзер, наберіть цей код.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: відключення іммобілайзера - це крайній метод! Некоректні дії можуть призвести до проблем у роботі автотранспортного засобу.
Корисна порада
Краще відключення іммобілайзера довірити фахівцям автосервіс центру.