Як виглядати на всі сто.

Жінка навіть у вельми зрілому віці хоче виглядати красиво, привертати увагу чоловіків, не поступатися юним спокусниця. Звичайно, у молодості є свої переваги, і пішли роки не повернути, але при дотриманні всього декількох нескладних правил можна бути чарівною, привабливою, як мовиться, «виглядати на всі 100».
Інструкція
1
Пам'ятайте мудру фразу Чехова: «У людині все має бути прекрасним - і обличчя, і тіло, і душа, і думки». Тільки по-справжньому гармонійно розвинена особистість виглядає бездоганно. Зрозуміло, далеко не у всіх жінок класичні параметри 90-60-90 і інтелект лауреата Нобелівської премії. Але стежити за собою, тримати в тонусі фігуру і розум зовсім необхідно. Повірте, якщо жінка має зовнішність фотомоделі, але при цьому дурна, обмежена, вона не буде ні чарівною, ні привабливою. Точно так же, розумна, гідна жінка, але з великим надлишковою вагою, не буде «виглядати на всі 100». Тому не тільки намагайтеся підвищувати рівень інтелекту, а й займайтеся фізкультурою, відвідуйте басейн, фітнес-центр.
2
Підберіть оптимальний, найбільш підходящий вам макіяж, стильну зачіску, одяг і взуття. Уникайте всього неприродного, вульгарного, що не сполучається з вашою зовнішністю, темпераментом, характером, звичками. Приміром, якщо ви за вдачею дуже енергійна, життєлюбна, вам навряд чи підійде довга коса типу «тургенєвська панянка» і довга сукня в підлогу. Точно так же тихою, соромливою жінці навряд чи варто носити міні-спідниці і напівпрозорі блузки з глибоким декольте.
3
Намагайтеся, щоб ваш раціон складався, головним чином, з легкозасвоюваній їжі, багатої вітамінами, мікроелементами та антиоксидантами. Це риба, морепродукти, овочі, фрукти, ягоди, соки, горіхи, зелень. Відповідно, зменшіть споживання важкої їжі типу жирного м'яса, ковбас, копченостей.
4
Застосовуйте при догляді за шкірою обличчя і області декольте найбільш підходящі вам кошти. Якщо у вас від природи жирна шкіра - краще не використовуйте сильнодіючі лосьйони, скраби і т.п. Оскільки ефект може виявитися прямо протилежним: організм почне посилено виробляти жир, намагаючись підтримати попереднього стану шкіри. Застосовуйте більш м'які засоби, при необхідності, порадьтеся з косметологом.
5
І не забувайте: по-справжньому чарівна тільки та жінка, яка доброзичлива по природі, створює навколо себе невидиму притягальну ауру. Посміхайтеся, намагайтеся отримувати більше позитивних емоцій, не скупіться на добрі слова і похвали. Ось тоді ви і самі будете впевнені, що виглядаєте на всі 100, та інші люди будуть того ж думки.