Як відновити повідомлення в телефоні. чи можна дивитися через юсб на телефоні смс.

Напевно, практично кожна людина стикався з тим, що потрібна інформація з мобільного телефону була помилково видалена. Чи можна відновити вилучені повідомлення ? І як це зробити?
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон
  • - кард-рідер
  • - USB-провід
Інструкція
1
Якщо ж це все-таки з вами сталося, не турбуйтеся, візьміть в руки телефон і ретельно перегляньте меню «Повідомлення». В цьому меню знайдіть папку «Видалені» та перевірте, може бути, останні видалені повідомлення ще можливо відновити.
2
Врахуйте, що відновленню підлягають лише повідомлення з SIM-карти. Тому якщо ви їх видалили з пам'яті телефону, відновити їх нереально.
3
Майте на увазі, що звертатися з таким проханням до операторів зв'язку марно. Оскільки інформація подібного роду знаходиться у них в архіві, вони її зможуть надати, тільки отримавши офіційний запит з правоохоронних органів і ФСБ.
4
Зверніться за допомогою до інтернет - сайтів, які надають послуги з відновлення видаленої інформації з жорстких дисків комп'ютера або будь-яких інших знімних носіїв. Але, будьте обережні при скачуванні програм, щоб не стати жертвою шахраїв. У більшості випадків вони надаються безкоштовно, а якщо ж вас попросять переслати платне повідомлення або сплатити платіж будь-яким іншим способом, негайно покиньте сторінку.
5
Наступний спосіб відновлення інформації - використання кард-рідера. Але, знайте, даний спосіб буде ефективний тільки в тому випадку, якщо з моменту видалення повідомлень ви не вимикали телефон і не міняли в ньому SIM-карту. Пам'ятайте, в кеш-пам'яті SIM-карти віддалена інформація зберігається доти, поки коли оперативна пам'ять телефону не буде заповнена.
6
Придбайте кард-рідер в салон-магазинах або через інтернет-сайти, які займаються їх розповсюдженням. Відкрийте задню панель телефону, вийміть SIM-карту і вставте її в кард-рідер. Потім через USB-порт підключіть його до комп'ютера і перегляньте все повідомлення , що зберігаються в кеш пам'яті SIM-карти. Але, майте на увазі відновити у вас вийде тільки останні, не так давно видалені повідомлення .